Muži v poháru vyzvou Mladou Boleslav

21. 10. 2015

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady si vítězstvím v 5. kole zajistily účast v osmifinálové skupině Poháru České pojišťovny. Do ní vstoupí už zítra domácím duelem s Mladou Boleslaví. Zápas začíná ve 20 hodin.

Svěřenci Martina Hovořáka vyhráli v 5. kole poháru na půdě Králova Dvora 9:7 a postoupili mezi 16 nejlepších celků. Ve skupině se postupně střetnou s Mladou Boleslaví, Českou Lípou a Tatranem. Do čtvrtfinále postoupí týmy z prvních dvou míst. Rozhodně je tedy o co hrát, i když Vinohradští narazí na obhájce trofeje nebo na úřadujícího mistra superligy.

S Mladou Boleslaví už se letos sokolové střetli v základní části Tipsport superligy. V rámci 2. kola prohráli 6:9, ale proti nadupanému soupeři podali solidní výkon. Milan Bína se tehdy blýskl pěti kanadskými body za čtyři góly a jednu asistenci. A nezlobil by se, kdyby stejný počin zopakoval i ve čtvrtek. Doufejme, že se mu to podaří a že se k němu přidají i ostatní. Dorazte sokoly podpořit, vstupné je zdarma!

Osmifinále Poháru České pojišťovny:

22. 10. 20:00 TJ SKV - Technology Florbal MB (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.