Vinohrady doma přivítají šestinásobného mistra!

23. 10. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady se v 6. kole Tipsport superligy utkají na domácí půdě s Vítkovicemi. Duel se ve vinohradské sokolovně uskuteční v sobotu od 18 hodin.

Od posledního domácího utkání se toho stihlo udát opravdu dost. Vinohradští před 14 dny porazili v Riegrových sadech Litvínov 6:3 a připsali si do tabulky první tři body v novém ročníku. Notně si tak zvedli po tomto triumfu sebevědomí a mohou mít o něco větší klid do další práce.

Hned dva dny poté odcestovali svěřenci Martina Hovořáka do Králova Dvora, aby zde sehráli pohárové utkání. Nepodali zcela přesvědčivý výkon, ale výhra 9:7 se počítá. Prostor dostali v tomto duelu i někteří členové širšího kádru. Postup do osmifinálové fáze znamená, že budou mít Vinohradští další možnost, jak porovnat síly s tuzemskou špičkou. Los jim totiž do skupiny přisoudil Mladou Boleslav, Tatran Střešovice a Českou Lípu, se kterou si jistě vybavíme památné bitvy z 1. ligy.

A právě s Mladou Boleslaví se Sokol utkal včera. I přes slibný výkon v první třetině bodovat nedokázal a Středočeši si z Rieger arény odvezli vítězství 7:3. V příštím pohárovém duelu Vinohradští narazí na Českou Lípu.

Vraťme se k superlize. V posledním kole SKV před týdnem prohrálo na půdě Chodova 7:10. V polovině utkání to bylo už 3:8, jenže pak dokázali sokolové výši porážky zmírnit. Opět se na tom výrazně podíleli Milan Bína a Lukáš Gregor. Oba dva tahouni vinohradského celku jsou i nadále v elitní pětce kanadského bodování a Bína je dokonce s deseti zásahy nejlepším střelcem Tipsport superligy. Věřme, že tam vydrží a pomohou svému celku k dobrému výsledku proti Vítkovicím. Vstupné na zápas činí 30 korun, permanentkáři jdou zdarma!

6. kolo Tipsport superligy:

sobota 18:00 TJ SKV - 1. SC Vítkovice Oxdog (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.