Ženy vyzvou Vítkovice, muži jedou do Brna

27. 10. 2015

Klub

1 minuta čtení

28. října, tedy den vzniku samostatného československého státu oslaví naše elitní týmy na hřišti. Ženy doma přivítají od 16 hodin Vítkovice, muži naopak ke svému zápasu zajíždějí na půdu Brna, kde se od 20 hodin utkají s domácími Bulldogs.

Ladies se ve vinohradské sokolovně střetnou s dvojnásobnými mistryněmi České republiky. Čeká je tak třetí zápas v řadě se špičkovým českým klubem. Na Herbadentu i Bohemce se holky prezentovaly slibným výkonem, a tak budou chtít ve zlepšování pokračovat i proti týmu z druhého konce republiky.

Muži mají za sebou nečekaný skalp Vítkovic a vzestup formy by rádi potvrdili i na půdě Brna. Jenže Bulldogs jsou v tabulce druzí a zatím potvrzují, že to s útokem na nejvyšší příčky myslí skutečně vážně. Svěřenci Martina Hovořáka se však jistě budou o body prát!

7. kolo extraligy žen:

středa 16:00 TJ SKV – 1. SC Vítkovice Oxdog (Vinohrady)

7. kolo Tipsport superligy:

středa 20:00 Bulldogs Brno – TJ SKV (MSH Vodova Brno)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.