Ženy B válí. Starší žáci vybojovali postup!

27. 10. 2015

Klub

3 minuty čtení

Uplynulý víkend se do svých soutěží zapojilo kromě extraligových týmů ještě osm dalších vinohradských celků. Víkend před podzimními prázdninami patřil především ženské složce a starším žákům.

Junioři se v sobotu na pražské hale Děkance utkali se silnými celky Bohemky B a Sparty B, která vévodí tabulce 2. ligy juniorů. Na Spartu junioři nestačili a podlehli jí 3:5. Naopak ze zápasu s Bohemkou se klukům podařilo vytěžit aspoň jeden bod za remízu 4:4.

Na rozdíl od juniorů úspěch zaznamenali strži, kteří všechna svá utkání vyhráli. Nejprve porazili těsným rozdílem 3:2 pražské Black Angels, poté si poradili s týmem Benešova 3:1 a aby toho nebylo málo, tak den završili výhrou nad týmem Říčany 4:3. Po třech výhrách tak postupují do vyššího koše.

Ženy B jsou stále stoprocentní. Po výhře 4:0 nad Kladnem neměly žádný větší problém ani s Panterkami, které porazily 3:1. Stále se tak drží na čele tabulky s krásným náskokem 5 bodů právě nad druhými Panterkami. Ani Ženy C si nevedly špatně. Těsnou výhrou 3:2 nad pitbulkami z Kolína si zajistily 3 body, avšak v dalším zápase se jim úspěch zaznamenat nepodařilo a podlehly týmu Divoký kočky & Olymp 1:6.

Naopak mladým sokolnicím se nedařilo vůbec. Dorostenky schytaly vysoké prohry od pražských konkurentek 1:18 a 0:13. Stejně tak mladší žákyně nevyhrály ani jeden zápas. Doufejme, že v dalších zápasech se holkám podaří získat první body.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Junioři:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha B 3:5
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 4:4

Elévové:
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 sheriffs 5:4
TJ SKV - Florbal Jesenice 2:7
TJ SKV – Technology Florbal MB B 1:10

Elévové B:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha YELLOW 7:13
TJ SKV - FBC STŘELCI UNHOŠŤ 9:2
TJ SKV – SK Dvojka Praha 5:3

Ženy C:
TJ SKV - FBC Pitbullky Kolín 3:2
TJ SKV - Divoký kočky & Olymp 1:6

Starší žáci:
TJ SKV - BLACK ANGELS WHITE 3:2
TJ SKV - SK Florbal Benešov B 3:1
TJ SKV – FBC Říčany 4:3

Ženy B:
TJ SKV - FBC Kralupy n/V 4:0
TJ SKV - FbC Panthers B 3:1

Dorostenky:
TJ SKV - FbŠ Bohemians 1:18
TJ SKV - Herbadent Praha 11 SJM 0:13

Mladší žákyně:
TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené 2:8
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 4:19
TJ SKV –Florbalová akademie MB – Dračice 1:8

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.