Derby Sokolů už dnes v Rieger aréně!

30. 10. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Ve 20 hodin  vypukne ve vinohradské sokolovně velká bitva. Střetnou se dva týmy, které pojí sokolská tradice. Domácí Vinohrady proti hostům z Pardubic!

Stejně jako v minulé sezoně mohou být florbaloví nadšenci svědky sokolského derby. V obou zápasech základní části byli v poslední sezoně úspěšnější Pardubičtí, v následném 1. kole play down si ale výhru připsaly i Vinohrady. V celé sérii však svého soka přetlačit nedokázaly a uspěly až ve 2. kole proti Liberci.

To je však historie! Teď je čas na odvetu. Vinohrady mají na kontě zatím šest bodů za výhry nad Litvínovem a Vítkovicemi a nacházejí se na deváté příčce Tipsport superligy. To Pardubice mají body dva za vítězství v prodloužení nad nováčkem z Litvínova a jsou jedenácté.

Domácí si opět budou muset dát pozor na pardubického lídra Martina Zozuláka, který za sedm zápasů v novém ročníku posbíral 12 bodů a opět je tahounem východočeského celku. Jen o dva body za ním zaostává jeho parťák Ivo Teichman. S jejich spoluprací musí svěřenci Martina Hovořáka počítat.

Na derby Sokolů vás srdečně zveme. Vstupné je 30 korun, pro držitele permanentek zdarma. Vynikající občerstvení jako vždy najdete v Bufetu U Kníra!

8. kolo Tipsport superligy:

pátek 20:00 TJ SKV - Sokol Pardubice (Vinohrady)

Foto: www.florbalpardubice.eu

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.