Ženy čeká zápas v Liberci

31. 10. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

Ladies potřetí z posledních čtyř utkání budou čelit svému soupeři na jeho půdě. Tentokráte se dnes od 15:30 setkají s Libercem.

Po náročném trojutkání s elitními českými týmy se Ladies střetnou v boji o další extraligové body s Libercem. Ten se v současné chvíli nachází na osmé příčce tabulky se ziskem šesti bodů za dvě vítězství. SKV má o tři body méně a je o skóre dvanácté.

Severočeský celek nezažívá zrovna vydařené období, v některých utkáních však naznačil svůj potenciál a zápas na jeho hřišti tedy rozhodně nebude jednoduchý. Naproti tomu naše děvčata v posledním utkání Vítkovicím dlouho vzdorovala, ale ve druhé polovině utkání na zvýšené tempo kvalitního soupeře nestačila.

Utkání začíná v 15:30 ve sportovní hale základní školy v Dobiášově ulici. Připraven bude textový i obrazový přenos. Držme našim holkám palce!

8. kolo extraligy žen:

sobota 15:30 Crazy girls FBC Liberec - TJ SKV (SH ZŠ Dobiášova)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.