Starší žákyně třikrát vyhrály a slaví postup!

2. 11. 2015

Klub

4 minuty čtení

Tento víkend byl především ve znamení vinohradských mužů. Jedinou dívčí složkou, hájící v posledních dnech barvy SKV, byly starší žákyně. Vedly si však výtečně a po třech vítězstvích postupují do vyššího koše!

Starší žákyně postupně porazily Texas, Chodov a Rudnou. Trenérka Aneta Tvrzníková tak může být s výkony svých svěřenkyň spokojená. „Na zápasy na chodovské jedenáctce jsme přijely v krásném počtu sedmi hráček a už jen to bylo příjemným zlepšením dne. Do brány se opět postavila Kája Jandová a svým výkonem by se mohla rovnat florbalovým hvězdám. V brance byla jasnou oporou a ke konci turnaje předváděla až nadlidské výkony, což se stalo základním kamenem našeho úspěchu,“ vyzdvihla Tvrzníková výkon své brankářky.

„První zápas proti FbC Texas byl jasnou záležitostí, holky soupeře nešetřily a nasázely mu 12 gólů! Další dva zápasy byly vyrovnanější, ale i tak to měla děvčata pod kontrolou a suverénně si dokráčela pro celkové vítězství a tedy návrat zpět do prvního koše,“ dodala trenérka.

První hrací den o vítězství bojovaly obě skupiny mladších žáků. Áčko získalo v základní části jednu prohru a jednu výhru. V nadstavbové části však kladné skóre neudrželo a prohrálo 0:7. Záloha žáků tento víkend bohužel nebodovala a ze tří zápasů si připsala tři porážky.

Naše dorostence A jsme v sobotu mohli vidět hrát proti týmům Bohemians B, které porazili 5:2, a týmu Vikings z Kobylis, kterým podlehli těsně 5:6. Druhá část dorostenců bojovala na Kotlářce, kde získali jednu výhru a jednu prohru. Drží se tak stále ve středu tabulky.

Mužských zápasů bylo opravdu mnoho, začněme od D týmu. Na Děkance získal nejprve krásnou výhru 6:1 proti týmu Noxa Ruzyně. Druhý zápas proti J.B.M. Praha jim však těsně o gól utekl.

Muži C se v neděli vydali do Berouna, kde v obou zápasech vstřelili po třech gólech. Proti Olympu to stačilo na remízu, týmu Lisboa však podlehli 3:5. B tým si v sobotu z Barrandova odvezl prohru 4:7 proti domácímu týmu Future. V neděli však v Kobylisích zabodoval a zvítězil 6:5.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV – SSK KSB Future Barrandov 4:7

Muži D:
TJ SKV – Noxa Ruzyně 6:1
TJ SKV – J. B. M. Praha 2:3

Dorostenci A:
TJ SKV – FbŠ Bohemians B 5:2
TJ SKV – Viking group TJ Sokol Kobylisy 5:6

Mladší žáci A:
TJ SKV – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:0
TJ SKV – BLACK ANGELS BLACK 5:2
Nadstavbová část: TJ SKV – Technology florbal MB 7:4

Mladší žáci B:
TJ SKV – FBC Říčany 3:7
TJ SKV – TJ Sokol Dobříš 0:14
Nadstavbová část: TJ SKV – Floor maniacs Mělník 6:7

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy 6:5

Muži C:
TJ SKV – FbK Olymp Praha B 3:3
TJ SKV – Lisboa 99 3:5

Dorostenci B:
TJ SKV – FbŠ Bohemians 4:3
TJ SKV – FBC Žraloci Příbram 5:8

Starší žákyně:
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 12:1
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 6:4
TJ SKV – TJ Sokol Rudná 3:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.