Víkendové menu: Budou ženy B pokračovat v krasojízdě?

5. 11. 2015

Klub

3 minuty čtení

I přesto, že je reprezentační pauza, několik vinohradských celků bude bojovat o další body.

Ženská složka reprezentace poletí na turnaj EFT až do dalekého Finska, o něco blíže se koná turnaj EFT pro mužskou reprezentaci, a to v Brně. Nejblíže to však budou mít sokolští florbalisté, kteří poměří síly se soupeři v hlavním městě.

Elévy A i B čeká společný turnaj v X3M hale na Barrandově. Tým A poměří síly s celky Mladé Boleslavi a Jesenice. Elévům B se do cesty postaví šerifové z DDM na Praze 6 a Pionýři z Akademie Sportu. Doufejme, že se nejmladším florbalistům bude v pražské „nafukovačce“ dařit a v následných bojích o umístění se poperou o nejvyšší příčky.

Starší žáci po minulém hracím víkendu postoupili do vyššího koše soutěže. Stojí před nimi nelehká výzva čelit zase o něco těžším soupeřům. Těmi budou Kralupy a pražský rival z Chodova. Věřím, že kluci pod taktovkou nové trenérky Péti Honzové uspějí i v těžších zápasech a ukážou, jak se florbal hraje u nás na Vinohradech.

Jediným týmem, který bude reprezentovat SKV v neděli, budou zástupkyně něžného pohlaví. Ženy B si udělají výlet do Králova Dvora. Zde by měly potvrdit roli vedoucího celku soutěže a poradit si s papírově slabšími soupeřkami - s Divokými kočkami i s Pitbulkami z Kolína.

SOBOTA:

Starší žáci:
9:00 TJ SKV – FBC Kralupy n/V (Unihoc Aréna Praha)
11:40 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV C (Unihoc Aréna Praha)
+ zápas o umístění

Elévové A:
9:00 TJ SKV – Florbalová akademie MB - Loučeň (X3M Arena Barrandov)
10:20 TJ SKV – Florbal Jesenice (X3M Arena Barrandov)
+zápas o umístění

Elévové B:
9:00 TJ SKV – FBC Texas DDM P6 sheriffs (X3M Arena Barrandov)
10:20 TJ SKV – Pionýr- PS Akademie Sportu- DAL (X3M Arena Barrandov)
+zápas o umístění

NEDĚLE:

Ženy B:
9:00 TJ SKV – Divoký kočky & Olymp (SH Králův Dvůr)
11:20 TJ SKV – FBC Pitbullky Kolín (SH Králův Dvůr)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.