Muže čeká pohár s Lípou a výjezd do Otrokovic, ženy vyzvou Tatran

11. 11. 2015

Klub

2 minuty čtení

Perný program čeká oba naše elitní týmy po týdenním volnu. Muži se nejprve ve čtvrtek představí na hřišti České Lípy v rámci Poháru České pojišťovny, v neděli pak zamíří na Moravu, aby zde poměřili síly s otrokovickými Panthers. Ženy vyhlížejí důležitý zápas s Tatranem.

Po reprezentační přestávce se opět roztáčí kola nejvyšších florbalových soutěží. Ještě než se muži pokusí vybojovat další superligové body, čeká je ve čtvrtek pohárový zápas s Českou Lípou.

Svěřenci Martina Hovořáka v úvodním zápase osmifinálové skupiny prohráli doma s Mladou Boleslaví 3:7, přesto stále živí šanci na postup. Aby si tuto možnost zachovali, musí na půdě prvoligové celku bezpodmínečně vyhrát.

I nedělní zápas neodehrají Vinohradští na domácím hřišti, nýbrž se v rámci 9. kola Tipsport superligy střetnou s otrokovickými pantery. A bude to velmi důležitý zápas, půjde totiž o souboj dvou sousedů v tabulce. Jak Vinohrady, tak Otrokovice zatím mají na svém kontě šest bodů.

To Ladies se v domácí sokolovně divákům představí. V neděli od 18 hodin přivítají v derby střešovický Tatran. A podobně jako u mužů, i v tomto případě se jedná o střet dvou týmů, které jsou v tabulce blízko u sebe. Střešovice však přeci jen mají o jednu výhru navíc. Přijďte naše dámy v důležitém duelu podpořit!

Program mužů:

čtvrtek 19:30 FBC Česká Lípa - TJ SKV (SH Česká Lípa)
neděle 18:00 Panthers Otrokovice - TJ SKV (Štěrkoviště)

Program žen:

neděle 18:00 TJ SKV - Tatran Střešovice (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.