Superfinále: den, kdy florbal patří všem

6. 11. 2012

Klub

3 minuty čtení

Nervy drásající zápasy, bouřící publikum, jedinečné prostředí - svátek florbalu, Superfinále 2013 hlásí – STARTUJEME!

Již 8. listopadu 2012 vyzvou před zraky televizních kamer v repríze letošního Superfinále 1. SC WOOW Vítkovice úřadujícího mistra Tatran Omlux Střešovice. Symbolicky během tohoto zápasu se spustí předprodej vstupenek na Superfinále následující, Superfinále florbalu 2013.

První ročník byl, i díky snížené kapacitě hlediště, vyprodaný a atmosféra doslova elektrizující. Naplní se moderní O2 arena sportovními fanoušky a příznivci florbalu i v roce 2013? Pořiďte si svoje vstupenky již od 8. listopadu na www.sazkaticket.cz.

Informace o Superfinále florbalu 2013 naleznete na webových stránkách projektu www.superfinale.cz, kde již nyní můžete čerpat hlavní informace o samotné akci, programu dne, seznam týmů bojujících o O2 arenu a mnoho dalšího. Jako hlavní zdroj novinek slouží oficiální facebookové stránky Superfinále, které Vám budou přinášet reportáže z nejvyšších soutěží, zákulisí extraligových týmů, programu superfinálové dne, řadu soutěží a novinek.

Sezóna 2012/2013 prozatím přináší mnohá překvapení. Dříve suverénní Herbadent SJM Praha 11 nepůsobí tak dominantně jako v minulých sezónách, špička extraligy žen se vyrovnává. Na Superfinále tak může myslet více týmů. V mužské extralize uniká první čtveřice, jejichž ambice snad ani nemohou být jiné, než ty nejvyšší. Dočkáme se 20. dubna 2012 v O2 areně dalších překvapení? Utkají se o tituly stejné nebo nové týmy? Buďte u toho, Superfinále je den, kdy florbal patří opravdu všem!

Zavzpomínejme si na historicky první Superfinále

Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen na jeden zápas mělo svoji premiéru v roce 2012. První zápasy o tituly v ženské a mužské extralize pro sebe ukořistily stálice českého florbalu. V ženském finále přesvědčivě opanovaly zápas hráčky Herbadent SJM Praha 11 a mužský, nervy drásající duel, pro sebe v prodloužení strhl Tatran Omlux Střešovice dovršením hattricku kapitána národního týmu ČR – Milana Fridricha. Na první ročník se v pražské O2 areně sešlo 5097 diváků na ženské Superfinále a 7877 fanoušků na Superfinále mužské.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.