Shrnutí víkendu: Starší žáci postoupili do vyššího koše

9. 11. 2015

Klub

2 minuty čtení

Tři mládežnické týmy SKV se zapojily do bojů ve svých soutěžích o tomto víkendu.

Nejlepším výsledkem se prezentovali starší žáci, kteří postoupili do 4. koše. Nejprve sice ve skupině zatratili body, když pouze remizovali s Kralupami, ale poté porazili rezervu Chodova a situace ve skupině byla taková, že postoupili do finále. V něm na ně čekal C-tým Kladna, se kterým si dokázali poradit poměrem 6:3 a zajistili si tak postup do vyššího koše, ve kterém nastoupí k turnaji poprvé 21. listopadu v Čelákovicích.

Elévové se ve svém turnaji po jedné prohře a jedné výhře ve skupině dostali do zápasu o umístění, který ovšem také nevyzněl v jejich prospěch a naše mladé naděje tak v tomto turnaji skončili na 4. místě.

To elévové B ve svém koši v zápasech ve skupině naprosto dominovali. V prvním utkání nasázeli soupeři 18 branek, jejich druhý protivník si odnesl dokonce dvacetigólový příděl. Ve finále koše ovšem elévy nešetřil tým z Mladé Boleslavi, se kterým prohráli 3:10.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Starší žáci:
TJ SKV vs. FBC Kralupy n/V 4:4
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 5:2
TJ SKV vs. FBC Kanonýři Kladno C 6:3

Elévové:
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB-Loučeň 6:4
TJ SKV vs. Florbal Jesenice 2:6
TJ SKV vs. FBC Texas DDM P6 bandits 1:13

Elévové B:
TJ SKV vs. FBC Texas DDM P6 sheriffs 18:3
TJ SKV vs. Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL 20:2
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB 3:10

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.