Dorostenky slaví první body, Benfika na soupeře nestačila

18. 11. 2015

Klub

3 minuty čtení

Nejvyhlíženější střet víkendu, kdy se Benfika v neděli utkala s lídrem tabulky, nedopadl ve prospěch SKV. První vítězství sezony slaví tým dorostenek. Nejvíc se pak dařilo mladším žákům B, kteří vyhráli, co mohli.

Dva úplně rozdílné zápasy mají za sebou Muži B. V sobotu se utkali s Kutnou Horou, která sice je na tom sice v tabulce hůř, ale dvě branky Sokola zkrátka nestačily na pět vydařených tref Kutné Hory. V neděli ovšem vinohradská sokolovna hostila první celek tabulky. Na rozdíl od sobotního utkání se rozjela bujará přestřelka, a ačkoliv Panthers přestříleli domácí tým, výsledek byl těsnější, než by se dalo čekat. Hattrickem v tomto utkání se blýsknul Jakub Pecha, který si ovšem na triko připsal i šest trestných minut. Jedenáct vyloučení svědčí o třaskavé atmosféře v utkání dvou městských rivalů. Muži B jsou po svou prohraných utkání na pátém místě.

V druhé dorostenecké lize bojovaly v neděli barvy Vinohrad se Spartou a Startem 98. První, na branky bohaté, utkání s posledním celkem tabulky vyneslo dorosteneckému týmu jediný bod, když se Spartou remizoval. V druhém utkání padlo podstatně méně branek, těsně ve prospěch rivala Vinohrad. Díky tomu si Start se Sokolem vyměnil místo v tabulce. SKV patří aktuálně sedmá pozice.

První tři body letošní sezóny vybojovaly v sobotu vinohradské dorostenky. O jedinou branku porazily poslední tým tabulky, s nímž se dosud o tuto příčku dělili, Kralupy n/V. V druhém utkání už ale nestačily na Sokol Nové Strašecí. S týmem, jenž je jednu příčku výš, prohrály vysoko se sedmibrankovým rozdílem.

Z našich nejmenších hrajících o tomto víkendu se nejvíce dařilo mladším žákům B. Ti se v sobotu ve své 3+1 lize utkali hned se čtyřmi soupeři a nad všemi zvítězili. První dvě utkání skončila těsně ve prospěch SKV, další dvě už byla v režii žlutočerného výběru.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV – FBC Kutná Hora 2:5
TJ SKV – FBC Panthers 8:10

Dorostenci:
TJ SKV – ACEMA Sparta Praha B 6:6
TJ SKV – Strat98 Kunratice 2:3

Dorostenky:
TJ SKV – FBC Kralupy n/V 4:3
TJ SKV – Sokol Nové Strašecí 1:8

Mladší žáci:
TJ SKV – ACEMA Sparta Praha RED 1:3
TJ SKV – SK Florbal Benešov I. 0:5
TJ SKV – Sokol Rudná 2:3

Mladší žáci B:
TJ SKV – FBC Říčany 7:6
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 bandits 9:8
TJ SKV – FBK Draci 14:2
TJ SKV – Tigers TJ Sokol Nehvizdy 10:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.