Víkendové menu: Získají dorostenci první body?

16. 11. 2012

Klub

4 minuty čtení

Čas utíká jako voda a družstva našeho týmu čekají další napínavé a doufejme i vítězné zápasy.

V sobotu se v hale na Děkance představí rezerva našich žen. Ženské béčko se po čtyřech odehraných zápasech nachází na čtvrtém místě tabulky se šesti body. Jejich soupeřkami nyní budou olympioničky, které okupují pátou příčku tabulky, a hráčky reprezentující Bohemians C, kterým start do sezony nevyšel (ze čtyř zápasů nemají ani bod).
 
Ve stejný den vyrážejí naše juniorky do Hradce Králové. Naše SKVělé kočky si v této sezoně zatím vedou opravdu brilantně. V šesti zápasech dokázaly pětkrát vyhrát a zaslouženě se usadily (díky lepšímu skóre) na čele tabulky. Své síly v sobotu ovšem změří se silnými konkurentkami. Domácí Hradec Králové má stejně bodů a tři body rozhodně nedá bez boje. Druhý zápas bude vinohradské hráčky čekat papírově slabší tým Kupflorbalku.cz Team DK.
 
A nesmíme zapomenout na mladší žáky, které také v sobotu čekají zápasy na Spojích. V prvním zápase narazí na Falcon a ve druhém na Panthery. Výsledky těchto utkání určí našim borcům soupeře v boji o umístění.
 
V neděli se dorostenci pokusí ukořistit první body v tatranské stodole. Nejdříve je čeká Kladno, které na tom není o moc lépe než náš tým, a pak domácí Tatran, za který se budou chtít předvést i bývalí hráči SKV.
 
Po týdnu odpočinku mění naši muži C adresu dějiště utkání. Po třech výletech do Králova Dvora, kde po pěti zápasech získali 10 bodů, vyrazí do Stochova. Čekají je dva naprosto rozlišní soupeři. V prvním zápase se utkají s týmem Neo, jenž zatím soutěži kraluje, a ve druhém zápase narazí na Desperády B, kteří zatím jako jediní nezískali ani bod.
 
No a poslední tým, který se o tomto víkendu předvede, je tým Juniorů B. V domácím prostředí určitě budou chtít získat plný počet bodů. V cestě za šesti body však stojí dvě překážky. První v podobě týmu FA Mladá Boleslav a druhá v podobě týmu Vos.
 
 

Sobota 10.11. 2012:

Ženy B:
08:00 TJ SKV – FbK Olymp Praha (Děkanka)
10:20 TJ SKV – FBŠ Bohemians C (Děkanka)
 
Juniorky:
11:00 TJ SKV – IBK Hradec Králové (Kukleny)
15:30 TJ SKV – Kupflorbalku.cz Team DK (Kukleny)
 
Mladší žáci:
09:40 TJ SKV – Floorball Club Falcon (Spoje)
11:00 TJ SKV – FbC Panthers (Spoje)
+ zápas o umístění
 

Neděle 11. 11. 2012:

Muži A:
17:30 TJ SKV – FBC Kladno (Vinohrady)
 
Muži C:
15:00 TJ SKV – Neo (Stochov)
17:20 TJ SKV – Desperados SNW B (Stochov)
 
Junioři B:
10:20 TJ SKV – FBK Realstick Vosy Praha (Vinohrady)
15:00 TJ SKV – FA Mladá Boleslav (Vinohrady)
 
Dorostenci:
12:00 TJ SKV – FBC Kladno (Tatran)
15:00 TJ SKV – Tatran Střešovice (Tatran)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.