Ženy čeká sokolské derby s Židenicemi, muže vyzve Tatran

20. 11. 2015

Klub

2 minuty čtení

Oba dva naše elitní týmy se připravují na další ligový zápas. Zatímco ženy se v sobotu od 18 hodin utkají s Židenicemi na domácí půdě, muži vyjedou ke svému duelu do Střešovic, kde se o den později střetnou s Tatranem.

Ladies v posledním domácím utkání neuspěly. S Tatranem i přes velké množství vyložených šancí prohrály 2:3. O dva dny později nastoupily svěřenkyně trenérů Viléma Svobody a Pavla Doubka na Chodově. Proti favoritovi podaly bojovný výkon a prohrály 2:5.

Nyní je čekají Židenice, tedy osmý tým extraligy žen. Brněnský tým má na kontě 11 bodů. Posbíral je za výhry s Tatranem, Elite, Jičínem a Ostravou, kterou zdolal až v prodloužení. Nejproduktivnější hráčkou a zároveň nejlepší střelkyní Židenic je s bilancí 10+4 Andrea Dernerová.

Muže nečeká lehký úkol. Vyzve je totiž šesnáctinásobný mistr České republiky Tatran. Jenže Střešovičtí přes léto výrazně omladili kádr a nepočínají si tak suverénně, jako tomu bylo v předešlých letech.

Tatran se nachází na páté příčce tabulky se ziskem 21 bodů. V posledním duelu úřadující mistři prohráli před televizními kamerami s Bohemkou 4:7. Tým Martina Hovořáka si však rozhodně bude muset dát pozor na talentované mladíky nebo útočníka Jana Svobodu, ještě v minulé sezoně kapitána SKV!

Přijďte tedy oba dva naše elitní týmy podpořit. Na ženy činí vstupné 20 korun, permanentkáři jdou zadarmo. Volný vstup pro držitele SKV permanentek platí také na Tatranu! Tak tedy SKV = Společně K Vítězství.

11. kolo extraligy žen:

18:00 TJ SKV - Sokol Brno Židenice (Vinohrady)

11. kolo Tipsport superligy:

18:00 Tatran Střešovice - TJ SKV (Střešovice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.