Sobota: Den, kdy se vyhrávalo

24. 11. 2015

Elévové

3 minuty čtení

Nejprve jsme ráno s Martinem a Petrem vyrazili směr Chodov, kde začínala další z našich florbalových sobot.

V hale Campanus právě startoval turnaj pro náš zkušenější elévský B tým. Společnými silami, které čítaly tři trenéry a sedm hráčů, se nám podařilo těsně zvítězit nad Mladou Boleslaví 7:6.

Poté jsme tam Martina nechali a odjeli s Petrem posbírat od rodičů děti na odpolední turnaj elévského A týmu, na který jsme vyrazili ve větším počtu hráčů, zato s řadou nováčků.

Jako první jsme se postavili proti silné Jesenici. Výsledek 6:1 po první půli nás trochu ukolébal a v závěru zápasu jsme pro konečný výsledek 7:7 museli hodně zabrat.

Dalším soupeřem byla Pionýr PS Akademie a poučení předchozím zápasem jsme neusnuli na vavřínech a na konci zápasu tak svítil na tabuli výsledek 6:4 v náš prospěch.

Během těchto zápasů jsme od Martina a jeho sedmi statečných dostávali skvělé zprávy o průběhu jejich zápasů. Kluci nejprve porazili Spartu dalším těsným výsledkem 7:6 a poté i silnou Dvojku 6:5. To znamenalo celkové vítězství a zasloužený postup do vyššího koše.

A nás čekal poslední sobotní zápas, při kterém jsme svedli boj s F. A. M. B. Loučeň, který jsme ovládli 9:4 a umístili se tak na skvělém třetím místě.

Oba naše týmy při těchto turnajích ukázali, že dřina na trénincích se vyplácí. Velmi také děkujeme rodičům za úžasné fandění a skvělé chování při podpoře našich elévských týmů. Jako poděkování je zveme na připravovaný „Čertovský trénink“, který se koná 3. 12. od 15:00.

S některými hráči jsme tuto sobotu zakončili návštěvou našich extraligových žen, které jsme bubnováním hnali za vítězstvím. Ještě jednou všem děkujeme a těšíme se na další společné zážitky.

Za trenérskou bandu Lucka

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.