Muži C suverénní! Polepšili si i junioři

25. 11. 2015

Klub

3 minuty čtení

O víkendu, kdy se do bojů zapojilo osm vinohradských celků, se dařilo především mužským týmům. Naopak dívčí družstva nebodovala ani jednou.

Muži C se po šestibodové sobotě posunuli na 3. místo přeboru PH+ SČ ligy. O víkendu si poradili s týmem Horoměřic a Ressler boys. Navíc mají oproti ostatním týmům dva zápasy k dobru a na čelo tabulky ztrácí pouhé dva body.

Junioři se konečně posunuli výše v tabulce na osmé místo. Po remíze s Wizards 2:2 a výhře nad Vosami 8:0 si připsali čtyři body. Snad se jim dobré výkony podaří zopakovat i v nadcházejících turnajích. Starší žáci se po výhře, remíze a prohře udrželi ve čtvrtém koši své soutěže.

Pro vinohradské slečny byl tento víkend nepovedený. Juniorky utrpěly prohry 1:23 a 3:8. V prvním zápase prohrávaly již ve třetí minutě 0:3 a po zbytek zápasu jen bezmocně přihlížely, jak si jejich konkurentky z pražského Chodova zlepšují kanadské bodování.

Ve druhém zápase narazily juniorky na celek, se kterým měly sehrát vyrovnanou partii. Bohužel první vinohradský gól padl až v poslední třetině, kdy už si oponentky z Turnova kontrolovaly svůj vypracovaný náskok 6:0. Zápas nakonec skončil 3:8.

Starší žákyně také nezářily. Prohrály všechna svá utkání, a nepotěšily tak svou trenérku Anetu Tvrzníkovou. Nutno však podotknout, že proti nim stáli samí kvalitní soupeři!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži D:
TJ SKV vs. Sokol Rudná 1:12
TJ SKV vs. SK Alien Nation Dobřichovice 3:1

Junioři:
TJ SKV vs. WIZARDS DDM Praha 10 2:2
TJ SKV vs. FBK Fat Pipe Vosy Praha 8:0

Juniorky:
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV 23:1
TJ SKV vs. TJ Turnov 8:3

Muži C:
TJ SKV vs. TBC Horoměřice 5:1
TJ SKV vs. FBC Ressler boys 5:0

Starší žáci:
TJ SKV vs. FBK Fat Pipe Vosy Praha 6:4
TJ SKV vs. Sokol Rudná 1:1
TJ SKV vs. Tatran Střešovice B-Black 0:6

Elévové A:
TJ SKV vs. Florbal Jesenice 7:7
TJ SKV vs. Pionýr-PS Akademie sportu-DAL 6:4
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB-Loučeň 9:4

Elévové B:
TJ SKV vs. Technology Florbal MB B 7:6
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha WHITE 7:6
TJ SKV vs. SK Dvojka Praha 6:5

Starší žákyně:
TJ SKV vs. ELITE PRAHA 3:5
TJ SKV vs. WIZARDS DDM Praha 10 2:12
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 3:9

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.