Pohár: SKV se dnes v souboji o čtvrtfinále utká s Tatranem

26. 11. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady se dnes večer pokusí projít mezi osm nejlepších celků v poháru. V cestě jim však stojí silný soupeř - střešovický Tatran. Zápas se uskuteční od 20:15 ve střešovické hale.

Oba týmy se shodou okolností spolu utkaly v neděli v rámci 11. kola Tipsport superligy. Vítězně ze souboje vyšel úradující mistr Tatran, zápas ovládl po výsledku 6:2. Tentokráte se oba celky střetnou v rámci Poháru České pojišťovny.

A půjde o hodně! Vítěz utkání (pokud se tak stane v základní hrací době) si totiž s jistotou  zajistí postup do čtvrtfinále. Střešovice jsou v lepší výchozí pozici. Tabulce skupiny B vévodí s pěti body, zatímco Vinohrady mají na svém kontě body tři.

V dnešním střetnutí tak nutně potřebují uspět. Ze skupiny postupují první dva celky. V případě rovnosti bodů rozhoduje lepší bilance ze vzájemného zápasu. Přijďte naše hochy na Tatran v jejich snažení podpořit!

Pohár České pojišťovny:

20:15 Tatran Střešovice - TJ SKV (Tatran)

Tabulka skupiny B:

1. Tatran 2 zápasy/5 bodů 20:12
2. Mladá Boleslav 2 zápasy/4 body 13:10
3. Vinohrady 2 zápasy/3 body 11:11
4. Česká Lípa 2 zápasy/0 bodů 10:21

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.