Vinohrady vyzvou Brno a pomohou dětské onkologii

27. 11. 2015

Muži A

2 minuty čtení

SKV v sobotu 28. 11. přivítá na domácím hřišti Bulldogs Brno. Utkání 11. kola Tipsport Superligy se uskuteční od 18 hodin.

Po těžkém zápase ve Střešovicích čeká svěřence Martina Hovořáka další soupeř z vrchních pater tabulky. Do Riegrových sadů totiž přijedou brněnští Bulldogs. Brňané jsou dosud příjemným překvapením letošní sezony. Během nedávné reprezentační přestávky se dokonce nacházeli na první příčce superligy.

Vinohrady se naproti tomu nacházejí na desátém místě a míří výš než v sezoně minulé, ve které se nacházeli u samého dna superligové tabulky. Na místa zaručující účast play off ztrácí v polovině základní části pět bodů, přičemž mají oproti ostatní celkům ještě jeden zápas k dobru.

Kromě florbalového utkání jako takového proběhne v rámci večera také sbírka dárků pro pacienty oddělení dětské onkologie FN v Motole. Dárky vybrané od hráčů a diváků budou následně předány malým pacientům u příležitosti svátku svatého Mikuláše.

Poslední utkání – bod z Otrokovic a prohra na Tatranu

Vinohradští nemohou být z posledních výsledků příliš nadšeni. Nejprve si z horké otrokovické půdy odvezli jen bod za porážku v prodloužení, přestože si v některých částech zápasů vytvořili slibnou převahu. V následujícím zápase na půdě úřadujícího mistra střešovického Tatranu si sokolové počínali o něco hůře a nakonec prohráli 2:6. Nejlepším hráčem vinohradského celku byl bezesporu Karel Mrkos, který si připsal 35 zásahů.

Veledůležitá utkání čekají SKV v průběhu prosince - postupně se utkají s Vítkovicemi, Otrokovicemi, Spartou a ve venkovním TV utkání s Bohemians.

Foto: Otakar Prášek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.