Prohra na Tatranu znamená konec v poháru

26. 11. 2015

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady i podruhé v krátké době nestačily na střešovický Tatran. V osmifinálové skupině poháru s ním prohrály 5:8 a soutěž pro ně končí. Utkání rozhodla druhá třetina zápasu, kterou svěřenci Martina Hovořáka prohráli 0:5.

Vinohradští do zápasu nevstoupili špatně. Ve 14. minutě sice poslal domácí do vedení Řehoř, vzápětí ale srovnal Kareš. Po první části se tak šlo do šaten za vyrovnaného stavu.

Jenže Tatran ve druhé třetině hodně přidal a ve druhé třetině byli v podstatě na hřišti jen jeho hráči. Ve 24. minutě se trefil Fořt, který rozthl pytel s góly a Střešovičtí najednou začali své vedení navyšovat.

Postupně se trefili Jiří Kolísko, Fridrich, v přesilovce Vávra a nakonec Meliš. Vinohradští tak museli ve třetí části dotahovat pětigólový náskok. Přestože se vrátili zpátky do zápasu a zásluhou Kareše, pro něhož to byl druhý gól v zápase, Hartmana a Bíny utkání zdramatizovali, na obrat to nestačilo.

Tatran ještě v závěru přidal další dva přesné zásahy a definitivně rozhodl o své výhře. Skóre ještě dokázal upravit Kuba Záň, který v utkání zaznamenal slušnou bilanci 1+1. SKV tak prohrálo na Tatranu 5:8 a v osmifinálové skupině B obsadí třetí nepostupovou příčku.

Tatran Střešovice - TJ SKV 8:5 (1:1, 5:0, 2:4)

Branky a nahrávky: 14. Řehoř, 24. Fořt (Kubovič), 25. Jiří Kolísko (Slavík), 30. Fridrich (M. Vávra), 32. M. Vávra (Svoboda), 34. Meliš, 54. Němeček (Fridrich), 57. Kubovič (Brautferger) - 15. Kareš (Bína), 44. Kareš (Skřivánek), 45. Hartman (J. Záň), 46. Bína (Skřivánek), 54. J. Záň (Hanák). Rozhodčí: Knap, Kněžík. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Diváci: 60.

Sestava SKV: Weissgärber - O. Stuchlík, Š. Raiter, Rossi, Nigrin, Zezulka, Houra, Kroupa - Z. Stuchlík, Bína (C), Kareš - Zavadil, Skřivánek, Gregor - M. Raiter, Hanák, Záň - Linhart, Králík. Trenér: Martin Hovořák.

Foto: Tatran Střešovice

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.