Euforie i po osmém gólu, elévové baví nejen své rodiče

8. 11. 2012

Elévové

2 minuty čtení

Ještě v jednom článku bychom se chtěli vrátit k předešlému víkendu.

Elévové nastoupili v neděli v Radlicích ke svému třetímu turnaji v letošní sezoně. Potřetí do něj vstupovali v roli favorita, jenž by se měl ucházet o postup do vyššího koše. Slušně zaplněná radlická hala byla v očekávání.

V prvním zápase elévové deklasovali béčko Tatranu 8:2. Parádní představení jako vždy předvedli Jirka Procházka a Matouš Čistecký, kteří svými góly nasměrovali Sokol k vysoké výhře. I po posledním osmém gólu se elévové seběhli ke střídačce, aby si s obrovským návalem energii šli plácnout se svými spoluhráči a trenéry.
 
I druhý zápas SKV ovládlo, inkasovalo pouze jednou a elévové bavili svou hrou všechny přítomné v hale. Trenéři spokojeně dirigovali své svěřenci, kteří se jim odvděčili pěkným a zodpovědným výkonem.  Po zápase následovala tradiční děkovačka přítomným rodičům.
 
Dvě výhry vynesly vinohradským elévům boj o první místo. Ve finále je čekali Black Angels white. Ukáznění rodiče hnali svá dítka dopředu a SKV se rychle dostalo do čtyřgólového vedení. Soupeř ale vývoj skóre obrátil a nakonec triumfoval 7:4.
 
U hráčů však nepřevládalo zklamání. Ostatně se za svůj výkon vůbec nemusí stydět. Po zápase opět poděkovali přítomným rodičům za výbornou podporu a už se každý rozutekli do svých domovů. SKV potřetí za sebou bylo blízko postupu do vyššího koše, ale i tentokrát postup o vlásek unikl. Tou nejdůležitější věcí však je smích na tváři elévů a fakt, že je to jistojistě baví!
 

Víkendové výsledky elévů:

TJ SKV - Tatran Střešovice Boys 8:2
TJ SKV - ORKA Boys 5:1
TJ SKV - Black Angels white 4:7

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.