Muži B zpátky na vítězné vlně! Dařilo se i dorostenkám

30. 11. 2015

Klub

4 minuty čtení

SKV zažilo o víkendu několik úspěchů. Muži B si připsali dvě vysoké výhry a spravili si tak chuť po nedávných porážkách. Výborně vstoupily do nadstavby dorostenky a úspěšné výsledky zaznamenali i mladší žáci.

Pro muže B byl tento víkend velmi úspěšný. V sobotu se utkali s týmem Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK, který porazili 13:2. Následující dopoledne si výhru zopakovali proti týmu Athletics Praha rozdílem 15:6 a jsou tak na pátém místě tabulky. V sobotu řádil Matěj Špaček, který zaznamenal čtyři branky a jednu asistenci. V neděli se zase činil Petr Hartman, který si připsal jednu trefu a šest (!) gólových nahrávek.

S Athletics Praha se tento víkend utkali i naši dorostenci B, ti jim však podlehli 3:6. Druhý zápas proti BLACK ANGELS B odehráli se stejným počtem vstřelených gólů, obdrželi jich ale bohužel sedm.

To mladším žákům A se tento víkend poměrně vydařil, získali dvě výhry a jednu porážku a obsadili třetí příčku. Ještě o jednu výhru byli lepší mladší žáci B, kteří v soutěži hrané systémem 3+1 zaznamenal tři vítězství a postoupili do prvního koše!

V sobotu se mělo v Králově Dvoře odehrát derby našich žen B a C. Oba zápasy B týmu byly ale odloženy a budou se v dohledné době dohrávat – v pátek 4. 12. si béčko zahraje proti Bohemians C, následující pátek 11. 12. bude na programu duel béčka s céčkem. Jediný zápas našich žen, který se v Králově Dvoře odehrál, bylo smolné utkání C týmu proti domácímu T. B. C. Králův Dvůr, které i přes výpomoc z áčka skončilo porážkou 2:3.

Mladší žákyně navázaly na vítězství z posledního turnaje a i tentokráte dokázaly jednou vyhrát. I díky tomu skončily v Radlicích na třetí příčce.

V neděli dorostenci A nejprve získali výhru 6:4 proti týmu Lhokamo Praha. V následujícím utkání bohužel podlehli druhému týmu tabulky Chodovu B, a to 1:11.

Na závěr hodnocení od trenéra dorostenek Jakuba Záhory k nedělním úspěšným zápasům: „První zápas hodnotím velmi pozitivně! Holky makaly, dřely, plnily pokyny a až na drobné nedostatky při bránění to byl výborně odehraný zápas. Na druhé utkání doplnila naše řady mladá „puška“ Kája Jandová a vůbec poprvé jsme na zápase měli dvě kompletní lajny. Zápas ovšem neprobíhal podle našich představ. Značně oslabené Kralupy se více dostávaly do šancí a naše holky se nemohly dostat do tempa. Goly začaly padat až ke konci zápasu, kdy holky v útoku odvedly velmi dobrou práci. V závěru musím vyzdvihnout výkon naší gólmanky Kačky Pokorné, která chytala fantasticky. Po dlouhé době jsme získali šest bodů v jednom turnaji, tudíž nemohu říci nic jiného, než že jsem spokojený. Holky se zápas od zápasu zlepšují a doufám, že ve sbírání bodů budeme dále pokračovat.“

SOBOTA:

Muži B:
TJ SKV – Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK 13:2

Ženy B a C:
TJ SKV B – TJ SKV C – ODLOŽENO
TJ SKV B – FbŠ Bohemians C – ODLOŽENO
TJ SKV C – T. B. C. Králův Dvůr  2:3

Dorostenci B:
TJ SKV – Athletics Praha 3:6
TJ SKV – BLACK ANGELS B 3:7

Mladší žáci A:
TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 8:1
TJ SKV – FbC Panthers 2:4
TJ SKV – Viking group TJ Sokol Kobylisy 4:3

Mladší žáci B:
TJ SKV – Tigers TJ Sokol Nehvizdy 11:2
TJ SKV – F. C. Vorms Praha 7:4
TJ SKV – Floorball Club Falcon Lysá nad Labem 4:3

Mladší žákyně:
TJ SKV – FbŠ Bohemians zelené 10:7
TJ SKV – Florbalová akademie MB-Dračice 3:4
TJ SKV – Texas DDM P6 7:6

NEDĚLE:

Muži B:
TJ SKV – Athletics Praha 15:6

Dorostenci A:
TJ SKV – Lhokamo Praha 6:4
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 1:11

Dorostenky:
TJ SKV – ELITE PRAHA – Panthers 6:1
TJ SKV – FBC Kralupy n/V 4:1

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.