Muži vycestují do Vítkovic

4. 12. 2015

Muži A

1 minuta čtení

Vinohrady se ve 13. kole Tipsport superligy utkají s Vítkovicemi. Duel v ostravské hale Dubina je na programu v neděli od 17:15.

Svěřenci trenéra Hovořáka naposledy bodovali s Otrokovicemi v 9. kole. Od té doby zaznamenali dvě porážky se střešovickým Tatranem (jednu v lize a jednu v poháru) a jednu utržili od brněnských Bulldogs.

Období před Vánocemi bude pro Vinohradské hodně nabité. Po zápase s Vítkovicemi vyzvou o týden později doma Otrokovice, ve středu 16. 12. absolvují domácí dohrávku 10. kola se Spartou a náročný program uzavřou těsně před vánočními svátky střetnutím na Bohemians.

V Ostravě čeká Sokol šestý celek superligové tabulky. Vítkovičtí přes léto výrazně omladili svůj kádr, i přesto se však prezentují skvělou obranou, která je druhá nejlepší v elitní soutěži. Budeme tedy zvědavi, kolikrát ji Milan Bína a spol. dokážou překonat.

13. kolo Tipsport superligy:

neděle 17:15 1. SC Vítkovice - TJ SKV (SH Ostrava Dubina)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.