Shrnutí víkendu: Starší žáci znovu postoupili!

7. 12. 2015

Klub

3 minuty čtení

Sedm družstev se v pátek a o víkendu postavilo k soutěžním utkáním.

Už v pátek večer k dohrávce 5. kola ligy žen nastoupily naše ženy B, jejichž soupeřky z týmu Bohemians přijely pouze v pěti hráčkách. Netrvalo tak dlouho a nabitá střídačka domácích začala soupeřky přehrávat, kteroužto převahu dokázala proměnit ve vysoké vítězství.

Všechna ostatní utkání celků SKV vyjma starších žákyň se odehrála v sobotu. Junioři byli proti odvěkým rivalům z Black Angels a Bučisu dvakrát neúspěšní a okupují tak devátou příčku své soutěže.

Starší žáci prožili úspěšný turnaj. V prvním utkání ve skupině remizovali fotbalově s Kutnou Horou 0:0, druhý zápas ale dokázali ovládnout a v následném play-off vynulovali Králův Dvůr a znovu postoupili do vyššího koše.

Elévové ve svém prvním zápase naproti starším žákům rozstříleli soupeře 18:3, druhý zápas ve skupině také vyhráli, nicméně v zápase o postup do vyššího koše nestačili na tým z Mladé Boleslavi poměrem 5:7.

To elévové B svoji misi dotáhli až do zdárného konce. Výše jejich vítězství sice s postupem času klesala, ale i tak ve finále porazili Dvojku 8:3 a postoupili o koš výš.

Juniorky ke svým zápasům nastoupily ve sportovní hale na Jižním Městě. V prvním utkání skóre soupeřů nezadržitelně rostlo, až se zastavilo těsně pod hranicí dvaceti branek. Druhé utkání proti domácímu Herbadentu přineslo alespoň čestnou branku, a víkend tak juniorky nezakončily s nulou na kontě.

Starší žákyně ve skupině dvakrát prohrály a musely tak zabojovat v zápase o sestup. To se jim povedlo a své sparťanské sokyně těsným rozdílem porazily a udržely se tak v nejvyšším koši.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV vs. FbŠ Bohemians C 9:2

Junioři:
TJ SKV vs. BLACK ANGELS 2:10
TJ SKV vs. FC Bučis Team 1:8

Starší žáci:
TJ SKV vs. FBC Kutná Hora 0:0
TJ SKV vs. Florbalová Akademie MB-MH 4:2
TJ SKV vs. T.B.C. Králův Dvůr 3:0

Elévové:
TJ SKV vs. Pionýr-PS Akademie Sportu-DAL 18:3
TJ SKV vs. SK Florbal Benešov II. 7:3
TJ SKV vs. Technology Florbal MB B 5:7

Elévové B:
TJ SKV vs. FC Bučis Team B 12:2
TJ SKV vs. FBC Kralupy n/V 15:5
TJ SKV vs. SK Dvojka Praha 8:3

Juniorky:
TJ SKV vs. Florbalová Akademie MB 0:19
TJ SKV vs. Herbadent Praha 11 SJM 1:8

Starší žákyně:
TJ SKV vs. Florbalová akademia MB-D. Bousov 4:6
TJ SKV vs. Tatran Střešovice 3:7
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 7:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.