V roce 2015 je dohráno!

7. 12. 2015

Elévové

3 minuty čtení

Oba týmy elévů mají za sebou poslední turnaj v tomto kalendářním roce.

V sobotu vyjeli elévové B k poslednímu letošnímu turnaji do nedaleké Unhoště. Po brzké ranní a namrzlé cestě sehráli zápas s Bučis B. Utkání měli v rukou již od samého začátku a vyhráli vysokým poměrem 12:2.

Dalšímu soupeři z Kralup nad Vltavou také nadělili pořádnou porci gólů (15:5) , byť jejich výkon nebyl tak suverénní jako v prvním zápase. Po dvou vyhraných utkáních ve skupině narazili elévové na známého soupeře Dvojka Praha. Toto střetnutí kluci zvládli SKVěle a vyhráli rozdílem pěti branek (8:3). Díky těmto výsledkům se naše naděje posouvají do koše číslo čtyři.

To A tým elévů vyrazil do mlhou schované Mladé Boleslavi. Jako první se sokolové postavili na hřiště proti Pionýr PS AS, a přestože museli na cestu vstávat velmi brzy ráno, na hře to nebylo poznat. Kluci pečlivě poslouchali rady trenérů a na konci zápasu svitil na světelné tabuli výsledek 18:3.

Po malé pauze elévové nastoupili k dalšímu zápasu proti Florbal Benešov. I v tomto utkání se snažili a dokázali vyhrát 7:3. Dvě výhry znamenaly, že jsme se zcela zaslouženě dostali do finále.

V něm se proti nám postavil tým Florbal Mladá Boleslav, a ačkoliv jsme opravdu chtěli vyhrát, podlehli jsme nakonec 5:7. A tým elévů tak vezl z Boleslavi krásné druhé místo a od trenérů získává navíc velkou pochvalu za předvedené kombinace při hře a SKVělou komunikaci na hřišti.

Příští zápasy nás čekají v roce 2016. Přejeme vám, milí rodičové a naši svěřenci, hodně dárků pod stromečkem, spousty vánočních radostí a těšíme se na další společné zážitky. A vám, milí rodičové našich svěřenců, veliké díky za podporu při všech našich zápasech, výletech a společných akcích.

Hezké vánoce přeje vaše trenérská banda Lucka, Martin, Petr, Pepa!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.