Vinohrady se doma utkají s Otrokovicemi

10. 12. 2015

Muži A

2 minuty čtení

SKV v neděli 13. prosince přivítá na domácí půdě Panthers Otrokovice. Utkání 14. kola Tipsport Superligy se uskuteční od 18 hodin.

Vinohradští sokolové mají před sebou další domácí zápas. Tentokrát v sokolovně přivítají otrokovické Panthers. Parta kapitána Milana Bíny se v současné chvíli nachází na 11. místě superligové tabulky. Vinohrady ale mají oproti svým konkurentům jeden zápas k dobru.

Nedělní soupeř Vinohrad Otrokovice jsou nyní na sedmé pozici a vedou si o poznání lépe než v minulém ročníku. Ostatně před sezonou vyhlásily boj o elitní osmičku, který by jim zajistil pohodlnou cestu k záchraně.

Vinohradští se však proti panterům pokusí bodovat. V prvním vzájemném střetnutí dokázali v Otrokovicích vybojovat bod za prohru v prodloužení, a pokud ještě chtějí pomýšlet na postup do vyřazovací části, musejí proti Panthers uspět.

Na Brno a Vítkovice Vinohrady nevyzrály

Druhou polovinu základní části načali Vinohradští doma s Brnem. Bulldogs v Riegrových sadech potvrdili dobrou formu a odvezli si tři body za výhru 8:3. Ani v následujícím zápase se svěřencům Martina Hovořáka nepovedlo bodovat. Na hřišti Vítkovic padli ve 13. kole 4:11 a nezopakovali tak překvapivý triumf z prvního vzájemného klání.

Lídrem týmu i nadále zůstává kapitán a kanonýr Milan Bína. S 18 přesnými trefami je třetím nejlepším střelcem Tipsport Superligy a se ziskem 28 bodů se nachází na šestém místě produktivity.

14. kolo Tipsport superligy:

neděle 18:00 TJ SKV - Hu-Fa Panthers Otrokovice (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.