SKV chce na domácí půdě prolomit smůlu

8. 11. 2012

Muži A

2 minuty čtení

Tři prohry za sebou (včetně pohárového střetnutí s Tatranem) zaznamenali vinohradští hráči v uplynulých týdnech. Sérii by chtěli prolomit na domácí půdě proti Kladnu.

Po dlouhém měsíci se první liga vrací zpět na Vinohrady. Sokol absolvoval tři výlety na cizí hřiště, jeho úspěšnost však nebyla nijak oslnivá. SKV sice začalo vítězstvím na půdě Pardubic, ale pak si na Vysočině připsalo dvě porážky a v tabulce tak kleslo až na čtvrtou příčku za Pardubice, Znojmo a Litvínov.

Na Vinohrady tentokrát přijede ambiciózní Kladno, jehož forma je letos daleko za očekáváním. Tým okolo Dušana Přívary se nachází až na devátém místě, střed tabulky je však hodně vyrovnaný. Kladenští ztrácí na Vinohrady pouhé čtyři body.

Vinohradští si v očekávané bitvě budou muset dát pozor právě na kladenského tahouna Dušana Přívaru, který do týmu přišel před sezonou z mistrovského Tatranu. Kromě toho má Kladno ve svém středu také šikovného střelce Jana Louvara, který pravidelně sbírá body v každém zápasu.

Pro oba týmy může být nedělní duel klíčový. Jak Kladno, tak Vinohrady se mohou od případného vítězství odrazit k lepším výsledkům a polepšit si v prvoligové tabulce. Zápas začíná ve vinohradské sokolovně v neděli 11. 11. v 17:30.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.