Seniorské týmy o víkendu válely, dobře si vedla i mládež

14. 12. 2015

Klub

4 minuty čtení

O další body do tabulky se o víkendu vedle elitního áčka mužů popraly i ostatní dospělácké týmy SKV. A vedly si opravdu dobře. Vedle nich se také dařilo i všem třem dorosteneckým týmům. A nějaké to vítězství mohly slavit i oba celky mladších žáků.

Z jedenácti zápasů, z nichž jedno bylo vzájemné mezi ženami B a C, vyšly seniorské týmy SKV hned osmkrát vítězně, jednou se o body dělily a se soupeřem mimo SKV rodinu prohrály žlutočerné bravy vlastně jen jednou.

Dva těsné souboje svedla Benfika, která se střetla s rezervami dalších superligových celků. V soboty si po jednobrankovém vítězství nad Chodovem připsala tři body. Stejně těsně, jako nad celkem z Jižního Města vyhrála, však v neděli nestačila na zelenobílou Bohemku. Přesto se Vinohrady dál pohybují v tabulkových výšinách, ke kterým se jejich víkendoví soupeři ani nepřibližují.

To mužské céčko je na tom ve své soutěži ještě o dvě příčky lépe, a jakožto druhý celek tabulky si podle papírových předpokladů poradilo se soupeřem jak ze sedmého, tak i z posledního místa tabulky a neděli si zpříjemnilo stoprocentním bodovým ziskem.

Také déčko je po víkendu na sympatickém druhém místě své tabulky. Nejprve remizovali s pražskou Slávií, která jim z průběžné bronzové příčky dýchá na záda, a pak si dvojcifernou nadílkou a s čistým kontem poradili s poslední formací tabulky.

Ženy zahájily hrací víkend už v pátek, kdy dohrávaly vzájemné utkání. V něm si vítězství připsal B tým, který soutěži obou celku zatím vévodí. Na to v sobotu navázal vítězstvím nad osmou formací tabulky. Ženské céčko si pak spravilo chuť v neděli dvěma vítězstvími nad týmy ze samotného chvostu soutěže, porazily Kralupy i Kolín.

Dorostenci v Kobylisech pobrali, co mohli. Všech šest bodů nastřádali po suverénním vítězství nad tabulkovými sousedy z Kladna a paradoxně velmi těsné výhře nad dvanáctým týmem z dvanácti, Tatranem B. Jejich vinohradští kolegové z nižší ligy si pak také poradili s celkem, jenž jim v průběžném pořadí ligy dýchá na záda. Texas, jednoho nejčastějších soupeřů Vinohrad tohoto víkendu, zdolali čtyřbrankovým rozdílem.

A se stejným týmem oslavily vítězství také dorostenky. Ty dokonce vyhraly nad městskými rivalkami o pět branek. V druhém utkání už ovšem nestačily na Nové Strašecí, stejně jako jejich o dvě kategorie mladší spoluhráčky z Vinohrad.

Z našich nejmladších slavily po jedné výhře oba týmy mladších žáků. Žákyně sice na vítězství nedosáhly, přesto je v jejich výsledcích od začátku sezóny vidět posun.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 6:5
TJ SKV – FbŠ Bohemians B 7:8

Muži C:
TJ SKV – FBC Vitoria South Town 3:1
TJ SKV – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 9:4

Muži D:
TJ SKV – FBC Slavia Praha 4:4
TJ SKV – FBC Vinořská zvěř 10:0

Ženy B:
TJ SKV – FBC Texas B bandits 3:1
TJ SKV – TJ SKV C 6:0

Ženy C:
1TJ SKV – FBC Kralupy n/V 2:1
TJ SKV – FBC Pitbullky Kolín 3:2

Dorostenci:
TJ SKV – Tatran Střešovice B-by OpenCamps 9:8
TJ SKV – FBC Kanonýři Kladno B 8:1

Dorostenci B:
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 7:3

Dorostenky:
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 6:1
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 0:3

Mladší žáci A:
TJ SKV – Athletics Praha Černý Most 5:3
TJ SKV – Sokol Rudná 3:5
TJ SKV – FbC Panthers 2:6

Mladší žáci B:
TJ SKV – Black Angles WHITE 3:8
TJ SKV – FBK Davle 8:11
TJ SKV – FBK Draci 15:1

Mladší žákyně:
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 4:11
TJ SKV– Herbadent Praha 11 SJM yellow 4:10
TJ SKV – SK Dvojka Praha 5:10
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 7:10

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.