Ženy se představí ve Vítkovicích a doma s Bohemians

18. 12. 2015

Ženy A

2 minuty čtení

Po reprezentační přestávce se opět vracejí na extraligovou scénu naše ženy, které čeká náročný dvojzápas. Zatímco dnes od 19 hodin nastoupí k zápasu 12. kola ve Vítkovicích, v neděli přivítají na domácí půdě od 18:00 Bohemians.

Ženské áčko odehrálo svůj poslední extraligový zápas 21. listopadu. Před zraky domácích fanoušků porazilo Židenice 5:4. Od té doby měla extraliga žen pauzu kvůli světovému šampionátu.

Po téměř měsíční odmlce se však opět rozjíždějí její kola. V tom 12. zavítají naše dámy na hřiště dvojnásobných mistryň České republiky. Vítkovice nyní vévodí extralize žen se 33 body.

Vinohrady ovšem v minulosti ukázaly, že i s tímto favoritem dokážou sehrát dobrý zápas. V lednovém duelu na Dubině Ladies držely ještě v 50. minutě nadějný stav 2:4. Duel nakonec prohrály 2:7.

Ve druhém víkendovém utkání se SKV střetne s Bohemkou. Ta je s 23 body na čtvrté příčce. První vzájemný duel v letošní sezoně ovládly hráčky z Děkanky 6:3. Vinohrady tehdy předvedly dobrý výkon především v závěrečném dějství.

Držme tedy našim děvčatům palce, aby jejich předvánoční comeback na extraligovou scénu byl co nejvíce úspěšný a v neděli je přijďme společně podpořit!

Víkendový program žen:

pátek 19:00 1. SC Vítkovice - TJ SKV (SH Dubina)
neděle 18:00 TJ SKV - FbŠ "pipni.cz" Bohemians (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.