Junioři vybojovali tři body, starší žáci se udrželi

23. 12. 2015

Klub

3 minuty čtení

O víkendu se představily čtyři vinohradské celky.

Junioři na domácí půdě nejprve těsným rozdílem zvítězili nad Kanonýry z Kladna. V druhém zápase však nestačili na rezervu Sparty a prohráli 4:7. Avšak tři body do tabulky se počítají a junioři končí rok 2015 na osmém místě v tabulce.

Strže po prohře s rezervou Tatranu a remíze s rezervou Chodova čekal zápas o páté místo. V něm museli porazit domácí Orku, aby se udrželi ve třetím koši. A to se klukům z Vinohrad povedlo. Vyhráli těsným rozdílem 5:4, kdy poslední gól vstřelili až v prodloužení.

Juniorky se vydaly poslední hrací víkend roku 2015 na sever, do Liberce. První zápas skončil jasným výsledkem 8:1 pro oponentky z Turnova. Druhý zápas byl mnohem vyrovnanější. Především proto, že oba týmy měly na střídání pouze dvě hráčky, se nedalo čekat, že se bude hrát florbal ve vysokém tempu. Šance byly na obou stranách, ale šťastnější vycházely ze souboje holky z Liberce. Juniorky tak v první fází soutěže nezískaly ani jeden bod. Po Novém roce dojde však k přerozdělení skupin a doufejme, že juniorky nepostihne tak krutý los jako na začátku sezony.

Jediným týmem, který hájil žlutočerné barvy o čtvrté adventní neděli, byly, kromě ženského áčka, starší žákyně. Holky nejprve porazily konkurentky z Chodova, poté podlehly Spartě a v posledním zápase si zlepšily chuť vysokou výhrou 11:5 nad Sokolem Rudná.

To bylo poslední víkendové shrnutí tohoto roku. Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok. V lednu se vinohradské celky opět pustí do bojů a věří, že vaše přízeň přetrvá i do druhé půlky sezony.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Junioři:
TJ SKV vs. FBC Kanonýři Kladno 5:4
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha B 7:4

Starší žáci:
TJ SKV vs. Tatran Střešovice B-Black 2:3
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 0:0
TJ SKV vs. TEMPISH Orka Čelákovice B 5:4

Juniorky:
TJ SKV vs. TJ Turnov 1:8
TJ SKV vs. FBC Liberec 3:5

Starší žákyně:
TJ SKV vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 6:2
TJ SKV vs. ACEMA Sparta Praha 3:4
TJ SKV vs. TJ Sokol Rudná 11:5

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.