SKV potřebuje v hledišti každého, na zápas s Kladnem dorazte i vy

9. 11. 2012

Muži A

2 minuty čtení

Pokud navštívíte zápas mezi Vinohrady a Kladnem, nudit se rozhodně nebudete.

SKV se v neděli od 17:30 utká na domácí půdě s Kladnem.
 
Právě v souvislosti s tímto zápasem je připravena řada doprovodných akcí, které by měly samotný duel okořenit. Vinohrady se letos už podruhé zapojují do projektu České florbalové unie, která odměňuje týmy za ukázkovou pořadatelskou službu a větší návštěvnost. I teď tedy potřebujeme vaši podporu a doufáme, že do hlediště dorazí co nejvíce florbalových fanoušků.
 
Jak jste si již mohli na úvodní fotce všimnout, Vinohrady tento zápas spojí s legendárními Star Wars. Zápasu se totiž zúčastní členové 501st Legion Czech Garrison - sdružení fanoušků série Star Wars. Členové sdružení nakupují a vyrábí autenticky vypadající kostýmy příslušníků Impéria (Stormtroopers, Sithové atd.). Velká část jejich aktivit je charitativního typu, pomáhají nemocným, postiženým či týraným dětem.
 
Připravena jsou i další lákadla. Jako tradičně bude připraven Bufet u Kníra, u kterého můžete absolvovat menší občerstvení. Přestávkový program vyplní divácká soutěž o ceny. Pro rozhodčí, kteří se přihlásili, bude na zápas s Kladnem naplánován seminář. Z hlediště budou sledovat počínání legendární soudcovské dvojice Janoušek - Černý.
 
Kromě všeho se však můžete těšit na kvalitní florbal plný branek, který vám Vinohrady už nějaký ten čas servírují. Proto neváhejte, do sokolovny přijďte vytvořit SKVělou atmosféru, která ještě více vyšperkuje už tak očekávaný zápas!
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.