Muži vycestují do Pardubic, ženy doma vyzvou Liberec

7. 1. 2016

Klub

2 minuty čtení

Vánoční prázdniny jsou fuč a naše elitní týmy odehrají svá první utkání v novém roce. Zatímco muži budou v pátek ke svému zápasu cestovat na půdu Pardubic, ženy v sobotu večer vyzvou na domácím hřišti Liberec.

V důležitém střetnutí s Pardubicemi

Svěřenci Martina Hovořáka sehráli své poslední superligové utkání těsně před Vánocemi, když v derby prohráli před 1260 diváky s Bohemians 2:7. Na osmou Ostravu, která má ke všemu jeden zápas navíc, ztrácejí šest bodů a šance na účast ve vyřazovací části tak ještě jistě není ztracena.

Aby však Vinohradští tuto šanci zachovali reálnou, musejí se pokusit bodovat v Pardubicích. První vzájemný duel Bínovi a spol. nevyšel, Vinohrady prohrály 4:7. V loňském play down však Boys naznačili, že umí na hřišti Východočechů i uspět. Utkání v Pardubicích vypukne zítra od 18 hodin.

Ženy přivítají Liberec

Před domácím publikem se představí Ladies. Ty měly vstoupit do hry už první lednový víkend, ale střešovický Tatran svůj zápas vzhledem k účasti svých družstev na švédském Gothia Cupu odložil.

Proto se holky představí poprvé v novém roce až teď. V sobotu od 18 hodin ve vinohradské sokolovně přivítají Crazy girls z Liberce. První vzájemný duel na severu Čech vyzněl lépe pro Liberec v poměru 6:1. Oplatí jim sokolky porážku? Přijďte je v jejich snažení podpořit!

16. kolo Tipsport superligy:

8. 1. 18:00 Sokol Pardubice - TJ SKV (SH Dašická)

15. kolo extraligy žen:

9. 1. 18:00 TJ SKV ženy - Crazy girls FBC Liberec (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.