Vinohrady před televizními kamerami vyzvou Tatran!

10. 1. 2016

Muži A

2 minuty čtení

SKV v pondělí 11. ledna od 17:45 přivítá na domácím hřišti Tatran Střešovice. Zápas 17. kola Tipsport superligy bude vysílat program ČT sport.

Sokoly z Královských Vinohrad čeká dlouho očekávaný televizní zápas! Svěřenci Martina Hovořáka poměří síly s šestnáctinásobnými mistry České republiky.

Tatran se aktuálně nachází na čtvrté příčce superligy se ziskem 33 bodů. Vinohrady jsou na 11. místě a mají na kontě bodů 10. Letos se už oba týmy střetly hned dvakrát. Superligový zápas ovládl Tatran v poměru 6:2, v poháru triumfoval 8:5. V obou zápasech sokolové naznačili, že i se Střešovicemi se dá hrát vyrovnanější partie.

Zvláštní nádech bude mít zápas pro útočníky Tatranu Jakuba Grubera a Jana Svobodu. Oba jsou totiž vinohradští odchovanci. Naopak Martin Skřivánek a Jan Zavadil, kteří hájí barvy Vinohrad, strávili loňskou sezonu ve Střešovicích.

Doprovodný program

K televiznímu utkání jsme si připravili také pestrý doprovodný program. Co utkání nabídne?

  • Speciální fotokoutek s (nejen) florbalovými rekvizitami
  • O přestávce pak vystoupí taneční formace Tutti Frutti z České Lípy – mistři Evropy a vicemistři světa v Hip Hop Unite
  • Bufet U Kníra aneb párky a limo
  • Nově komfort zóna se sedacími vaky od firmy Tuli
  • Rozšířený zápasový bulletin plný informací nejen o tomto utkání

 

17. kolo Tipsport superligy:

pondělí 17:45 TJ SKV - Tatran Střešovice (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.