Dnes v programu: Rozhovor s Lukášem Gregorem i pohled do historie

11. 1. 2016

Muži A

1 minuta čtení

Dlouho očekávaný televizní zápas se blíží a už za pár hodin naši chlapci vyzvou na domácí půdě Tatran. A co si vy, kteří zamířite přímo do ochozů Rieger arény, budete moci přečíst v zápasovém programu?

„Dnes předpokládám skvělou atmosféru, velké nasazení, hodně brankových příležitostí a hlavně vítěznou koncovku pro SKV!“ To před dnešním duelem předpovídá útočník Lukáš Gregor. Rozhovor s ním najdete na straně tři.

Nahlédli jsme také do historie. V sezoně 2006/07 Vinohrady prožívaly premiéru v nejvyšší soutěži. A podařilo se jim skoro nemožné! S tehdy suverénním Tatranem uhrály na jeho hřišti cennou remízu 5:5.

Kromě toho v programu samozřejmě naleznete soupisky obou týmů či bilanci vzájemných zápasů. A na své si přijdou také všichni hráči SKV, ať už mladší či o něco starší! Podívali jsme se totiž, jak se jednotlivým kategoriím v letošní sezoně daří!

Je tu tedy další důvod, proč na zápas přijít. Střetnutí mezi Vinohrady a Tatranem začíná dnes v 17:45 ve vinohradské sokolovně. SKV = Společně K Vítězství.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.