Ladies se doma utkají s Jičínem

16. 1. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Už 16. zápas v základní části extraligy žen dnes odehrají naše ženy. Na domácí půdě vyzvou celek z Jičína, který dokázaly v prvním vzájemném utkání porazit 4:3. Utkání začíná v 17 hodin.

Vzpomínané vítězství ukořistily Vinohrady hned v prvním kole. Třemi body se na něm tehdy podílela kapitánka SKV Zuzana Macurová. A nikdo by se nezlobil, kdyby holky podobný počin zopakovaly i v domácím zápase.

Jičín ovšem bude vzdorovat. V předposledním kole překvapil, když doma porazil střešovický Tatran 5:3. Společně s triumfy nad Olomoucí a Libercem to jsou jediné tři výhry Jičína v právě probíhajícím ročníku. Loňský nováček je tak o tři body před Sokolem a nachází se na 11. příčce.

Naopak domácí budou chtít odčinit nevydařené úterní utkání na půdě Tatranu. Svěřenkyně trenérů Doubka a Kytky prohrály 2:9, přičemž jim vůbec nevyšel vstup do zápasu. Zápas se hraje dnes od 17 hodin ve vinohradské sokolovně. Doražte našim holkám zafandit!

17. kolo extraligy žen:

17:00 TJ SKV - FBK Jičín (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.