Novým generálním partnerem SKV je společnost MND a.s.

15. 1. 2016

Klub

3 minuty čtení

Velmi silného partnera získali pro následující tři roky florbalisté Královských Vinohrad. Generálním partnerem oddílu se stala společnost MND a.s.

Zástupci florbalového oddílu TJ Sokol Královské Vinohrady a MND a.s. („MND“) se dohodli na spolupráci na úrovni generálního partnerství. Pro SKV představuje tato dohoda velký milník – jedná se totiž o zdaleka nejvýznamnějšího partnera v historii oddílu.

VELKÁ PŘÍLEŽITOST PRO ROZVOJ KLUBU

Spolupráce s novým generálním partnerem je příležitostí pro další rozvoj SKV a pro zlepšení podmínek nejen pro oba elitní týmy.

„Nároky na zabezpečení našeho klubu, působícího jak v mužské Superlize, tak v Extralize žen, za poslední dobu velice narostly,“ říká prezident oddílu Luděk Pokorný. „Již dlouhou dobu jsme se proto snažili najít silného partnera, který by nám pomohl tyto nároky splnit. Jsme rádi, že se nám povedlo přivést partnera, jehož jméno má opravdu velkou váhu a který nám dále pomůže v naší snaze budovat dlouhodobě stabilní klub se silnou členskou základnou. Takový klub, který může a bude působit v těch nejvyšších patrech českých florbalových soutěží.“

Velkou příležitostí je partnerství s MND i pro marketingové oddělení oddílu. „Společnost MND je významným pojmem v českém byznysu. Spojení jména oddílu s takto významnou společností je pro nás skvělou reklamou,“ říká Jiří Buchta, člen vedení SKV odpovědný za marketing. „Je to potvrzením toho, že chceme, aby florbal na Vinohradech fungoval na nejvyšší úrovni a doufám, že to zvládneme náležitě využít i pro jednání s dalšími potenciálními partnery.“

Spolupráce si cení i sama společnost MND. “Partnerství s florbalovým oddílem TJ Sokol Královské Vinohrady je pro nás něco výjimečného. Rádi bychom naší spoluprací podpořili sport, který ještě před dvaceti lety téměř nikdo neznal, ale který si mezi sportovními nadšenci postupně našel své čestné místo, a jeho popularita i nadále roste. Přejeme SKV mnoho úspěchů a postup v tabulkách.”, dodává Ludvík Baleka, obchodní ředitel MND a.s.

PROFIL GENERÁLNÍHO PARTNERA

MND a.s (Moravské naftové doly) je akciová společnost zabývající se těžbou ropy a plynu. Historie společnosti sahá až do roku 1913. Od roku 2010 je jejím vlastníkem investiční skupina KKCG, pod kterou patří také např. Sazka, Fischer, 1188 či OPAP.

Od roku 2014 působí společnost MND a.s. na trhu prodeje plynu pro domácnosti a maloodběr (pod obchodním názvem Plyn z první ruky) a na trhu prodeje elektřiny.

Více o společnosti MND a.s. se dočtete na korporátních webových stránkách společnosti www.mnd.eu nebo na www.mnd.cz, kde se dozvíte více o její nabídce plynu a elektřiny domácnostem.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.