Dorostenci dvakrát zaváhali, oba celky mladších žáků se udržely

21. 1. 2016

Klub

3 minuty čtení

O víkendu hostila domácí hala zápasy hned tří kategorií - mužů B, dorostenců a mladších žáků. Kromě již jmenovaných se představily ještě další čtyři celky.

Muži B v sobotním zápase nestačili na nováčka divize Olymp a prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 5:6 po samostatných nájezdech. V neděli večer si však spravili reputaci a vyhráli nad Benešovem 8:5. V divizi se momentální nachází na čtvrté pozici se ztrátou pěti bodů na třetí místo.

Záloha dorostu veze z Berouna pouhý bod po remíze s Hořovicemi 3:3. Ve druhém zápase kluci nestačili na tým Dobříše, kterému podlehli 1:6. Dorostu A výhoda domácí haly nepomohla. Po dvou prohrách 3:5 s Panthers a 4:6 s Wizards si do tabulky žádný bod nepřipisují.

Stejně tak se nedařilo dorostenkám, které bohužel nenavázaly na předešlé úspěchy. V prvním zápase padly s Vosami Praha těsným rozdílem 2:3. Druhý zápas byl v režii holek z Kutné Hory, které nasázely 9 branek do sítě Vinohrad.

Mladší žáci A pořádali turnaj v domácí hale na Vinohradech, mladší žáci B odehráli své zápasy v Letňanech. U obou týmu byl stejný průběh turnaje – 1. zápas prohra, 2. zápas výhra a 3. zápas opět porážka. Oba týmy tak obsadily čtvrté místo a udržely se ve svých koších. Jejich kolegyně, mladší žákyně, bojovaly o další body na pražské Děkance. Bohužel se jim také moc nedařilo a prohrály všechna svá utkání.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV - FbK Olymp Praha 5:6

Dorostenci B:
TJ SKV - Red Dragons Hořovice 3:3
TJ SKV - TJ Sokol Dobříš 6:1

Dorostenky:
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 2:3
TJ SKV - FBC Kutná Hora 1:9

Mladší žáci:
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 0:2
TJ SKV - TJ Sokol Rudná 6:2
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 2:4

Mladší žáci B:
TJ SKV – Athletics Praha Zeleneč 5:10
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 bandits 5:0
TJ SKV -FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 8:10

Mladší žákyně:
TJ SKV - Florbalová akademie MB-Dračice 2:14
TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené 2:7
TJ SKV - ELITE PRAHA - Panthers 6:10

NEDĚLE:

Muži B:
TJ SKV - SK Florbal Benešov 8:5

Dorostenci:
TJ SKV - FbC Panthers 3:5
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 4:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.