Víkendové menu: Céčko vyzve lídra, junioři budou hrát o důležité body

22. 1. 2016

Klub

3 minuty čtení

Důležité boje čekají o víkendu na vinohradské kategorie. Mužské céčko usilující o návrat do pražské ligy vyzve lídra tabulky, junioři se zase budou chtít vyhoupnout do klidného středu tabulky. Na domácí půdě v sobotu nastoupí také oba dva celky elévů.

V sobotu se v Radlicích představí ženské béčko i céčko. Od 12:40 bude dokonce k vidění jejich vzájemný zápas. Béčko je absolutním suvereném soutěže, ze 13 zápasů má 13 výher a neohroženě vládne tabulce pražské ligy. Céčko si také nevede špatně a je na sedmé pozici.

Na Děkance budou hrát své zápasy junioři. Ti by naopak potřebovali zabrat, aby se vyhnuli záchranářským bojům. V současnoti jim patří devátá příčka se ziskem 13 bodů. V sobotu vyzvou béčko Bohemky a poslední Vosy.

V domácí hale pak nastoupí oba naše týmy elévů hrající soutěž systémem 3+1. A oba dva celky své zápasy odehrají dokonce ve stejný čas, jelikož se bude hrát na dvou zmenšených hřištích najednou. Přijďte tedy naše nejmenší naděje podpořit!

Do Zruče nad Sázavou zajedou v neděli muži C. Ti jsou v tabulce přeboru na druhém místě se tříbodovu ztrátou na první Kutnou Horu C. Oproti ní však mají Vinohradští dva zápasy k dobru. A právě lídra tabulky Vinohradští vyzvou. Ve druhém utkání nastoupí proti béčku Olympu, se kterým v prvním vzájemném zápase pouze remizovali.

Nedělní program uzavřou starší žákyně, které nastoupí ve sportovní hale Jeneč. Postupně se zde utkají s Elite, Rudnou a Texasem.

SOBOTA:

Ženy B:
10:20 TJ SKV B - TJ Sokol Nové Strašecí (TJ Radlice)
12:40 TJ SKV B - TJ SKV C (TJ Radlice)

Ženy C:
9:10 TJ SKV C - FbC Panthers B (TJ Radlice)
12:40 TJ SKV C - TJ SKV B (TJ Radlice)

Junioři:
13:00 TJ SKV - FbŠ Bohemians B (Děkanka)
16:00 TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha (Děkanka)

Elévové:
9:40 TJ SKV - TJ Střelci Unhošť (Vinohrady)
12:20 TJ SKV - Florbal Jesenice (Vinohrady)
+ zápas o umístění

Elévové B:
9:40  TJ SKV - Florbalová akademia-MB Loučeň (Vinohrady)
12:20 TJ SKV - Tatran Střešovic by OpenCamps (Vinohrady)
+ zápas o umístění

NEDĚLE:

Muži C:
10:20 TJ SKV - FbK Olymp Praha B (Zruč nad Sázavou)
12:40 TJ SKV - FBC Kutná Hora C (Zruč nad Sázavou)

Starší žákyně:
9:40 TJ SKV - Elite Praha Panthers (Jeneč)
10:40 TJ SKV - TJ Sokol Rudná (Jeneč)
13:00 TJ SKV - FBC Texas DDM P6 (Jeneč)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.