Mužské složky SKV téměř stoprocentní

13. 11. 2012

Klub

3 minuty čtení

Mužské céčko se propracovalo na první příčku!

Junioři B pořádali svůj turnaj v domácí hale na Vinohradech. V prvním zápase proti Florbalové akademii z Mladé Boleslavi si z chutí zastříleli. Přestože už po čtyřech sekundách prohrávali 0:1, dokázali vývoj přesvědčivě otočit a užít si zbytek zápasu po výsledku 9:1. Ve druhém zápase nastoupili proti týmu Vos, za které nastoupil i Matouš Macho, který je v SKV na střídavém hostování právě z Vos. Zápas byl plný zvláštních a šťastných gólů na obou stranách, i když Vosy se ke gólovým příležitostem dostávaly díky nedůrazu Vinohradské obrany. Zápas skončil po divoké přestřelce 7:7, ale hráče SKV může těšit získaný bod.
 
Muži C v neděli odpoledne mířili do Stochova. Jako první je čekal soupeř v jejich lize z nejtěžších. Tým NEO okupoval do tohoto turnaje první příčku 6. ligy mužů. Sokolové, kteří přijeli na turnaj v devíti hráčích do pole - z toho šest bylo juniorů - a se skvělým brankářem a kapitánem Kubou Záhorou, dokázali NEO sesadit z první pozice v lize a vyhrát 5:3. Ve druhém utkání proti beznadějně posledním Desperados, kteří do té doby nezískali ani jeden bod, byl tým oslaben ještě o Líbu Nigrina, který jel do Prahy na zápas A-týmu. I tak ale Vinohrady s přehledem utkání ovládly a vyhrály 8:2. "Se ziskem šesti bodů jsme hodně spokojeni. Celý náš tým, včetně juniorů, musím pochválit za vynikajcí hru. Mám radost, že nám opět patří první příčka v tabulce," řekl k turnaji Kuba Záhora.
 

Výsledky posledního víkendu:

Muži C:
TJ SKV - Neo 5:3
TJ SKV - Desperados SNW B 8:2
 
Junioři B:
TJ SKV - Florbalová akademie MB 9:1
TJ SKV - FBC Realstick Vosy Praha 7:7
 
Mladší žáci:
TJ SKV - Floorball Club Falcon 1:5
TJ SKV - FbC Panthers 1:1
TJ SKV - SSK Future B 5:4
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.