Ženy B bez ztráty kytičky, mužské céčko bod od čela

26. 1. 2016

Klub

3 minuty čtení

Vinohrady mají za sebou víkend plný zásadních střetů. Vedle domácího turnaje elévů se spolu utkaly obě ženské rezervy. Mužské céčko bojovalo o vrchol tabulky a junioři stále drží naději na záchranu před sestupovými boji. Další turnaj mají za sebou starší žákyně.

Ženy B opět neztratily jediný bod. Nejprve posílily už tak mohutný náskok na dělené druhé místo v přímém střetu s Novým Strašecím. Ve vinohradsko-vinohradském derby pak zvítězily nad céčkem. To sice neodolalo svým klubovým kolegyním, ještě před vzájemným zápasem ale vybojovalo bod za remízu s Panthers, které jsou v tabulce nad nimi. Po víkendu zůstávají ženy C v polovině tabulky s dvoubodovou mezerou na příčky nad i pod.

Sobotní program doplnili junioři. Ti v honbě za důležitými body nejprve nestačili na rezervu Bohemians, kterým podlehli 3:6. V druhém utkání si ovšem suverénně poradili s posledním celkem tabulky, když k devíti vstřeleným gólům přidali i vlastní čisté konto. Nyní s týmem Wizards DDM Praha 10 sdílejí osmou až devátou příčku, od sedmého místa je však dělí jen dva body.

V neděli učinili krok směrem k postupu muži C. Na hůře postavený Olymp B sice po výsledku 4:7 nevyzráli, stejný stav však zopakovali proti Kutné Hoře C a tentokrát padla sedmička gólů do branky soupeřů. Zaváhání proti Olympu může trochu mrzet, jinak by se už nyní nacházelo vinohradské céčko na čele tabulky. Náskok Kutné Hory na prvním místě se však vinou přímé porážky od Vinohrad ztenčil na jeden bod.

A o uplynulém víkendu bojovaly také starší žákyně. Ve třech utkáních si vyzkoušely všechny možné varianty. Nejprve remizovaly s ELITE PRAHA – Panthers, poté vysoko 10:3 porazily Sokol Rudnou a nakonec ve třetím klání prohrály s FBC Texas.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - FbK Olymp Praha B 4:7
TJ SKV - FBC Kutná Hora C 7:4

Ženy B:
TJ SKV B - TJ Sokol Nové Strašecí 4:0
TJ SKV B - TJ SKV C 4:1

Ženy C:
TJ SKV C - FbC Panthers B 1:1

Junioři:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 3:6
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 9:0

Starší žákyně:
TJ SKV - Elite Praha Panthers 5:5
TJ SKV - TJ Sokol Rudná 10:3
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 5:10

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.