Ladies v sobotu přivítají na domácím hřišti Chodov

29. 1. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Zatímco mužská superliga si dá o víkendu pauzu, extraliga žen pokračuje dál bez přestávky. Naše děvčata čeká duel 18. kola, ve kterém v sobotu od 17 hodin vyzvou doma Chodov.

V prvním vzájemném měření sil podaly Vinohrady statečný výkon a z Jižního Města odjížděly s porážkou 2:5. Dobrým výkonem se tehdy prezentovala především brankářka Anna Kutnarová, tedy shodou okolností odchovankyně Chodova. V duelu 10. kola si připsala 40 úspěšných zákroků.

Sokolu se poslední ligový zápas nevydařil zcela dle představ. V Židenicích prohrál 0:6, když ztroskotal zejména na špatné koncovce. Týden předtím Ladies doma porazily Jičín 6:5 v prodloužení a právě na výkon proti východočeskému celku by jistě rády v duelu s Chodovem navázaly.

Přijďte tedy naše dámy v jejich snažení podpořit. Utkání je na programu v sobotu od 17:00 ve vinohradské sokolovně!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.