Mužské áčko čeká perný víkend, v pátek přijede Boleslav

17. 11. 2012

Muži A

2 minuty čtení

Vinohrady ve třech dnech odehrají dva zápasy. Nejprve v pátek na domácím hřišti v rámci pohárového střetnutí přivítají Mladou Boleslav, v neděli pak pojedou bojovat o prvoligové body do Brna.

SKV sehraje svůj druhý zápas v rámci čtvrtfinálové skupiny Poháru České pojišťovny. Po prohře se střešovickým Tatranem Vinohradští vyzvou dalšího atraktivního extraligového soupeře, tentokrát jím bude Mladá Boleslav.

Tým kolem Ondřeje Fojty má zatím ve skupině neutrální bilanci. V poháru si připsal jednu výhru (7:5 na půdě České Lípy) a jednu porážku (doma s Tatranem 5:10). Jelikož ale ze skupiny postupuje pouze vítěz, střešovický Tatran už má místo v semifinále jisté a ve všech zbývajících zápasech půjde tedy především o čest. SKV však má ideální možnost, jak opět porovnat své síly s předním českým týmem, navíc si dobrým výsledkem může zvednout v posledních zápasech trochu pošramocené sebevědomí.

V neděli pak Vinohrady zamíří do Brna, kde se v regulérním utkání první ligy utkají s místním Hattrickem. Hattrick se letos pohybuje na opačném konci tabulky, než bylo zvykem loni. Na druhé straně Vinohrady v lize už třikrát za sebou nezvítězily, v minulém zápase s Kladnem braly pouze bod za prohru v prodloužení.

Hlavně páteční večer tedy slibuje pěknou podívanou, na kterou můžete do vinohradské sokolovny dorazit i vy. Zážitek vám může tradičně zpříjemnit bufet U Kníra.

Víkendový program mužů A:

pátek 16. 11. 2012
20:00 TJ SKV - BILLY BOY Mladá Boleslav (čtvrtfinálová skupina poháru)
 
neděle 18. 11. 2012
17:00 FBŠ Hattrick Brno - TJ SKV (10. kolo první ligy)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.