Víkendové menu: V sokolovně bude veselo

5. 2. 2016

Klub

3 minuty čtení

Náročný program čeká o víkendu nejen vinohradské hráče, ale také pořadatelskou službu a především naši sokolovnu. Týmy SKV se v ní představí v sobotu i v neděli. Například Benfika bude doma čelit oběma svým tabulkovým soupeřům.

Jako první o víkendu ale zahřejí své svaly starší žáci, kteří za svými zápasy vyrazí do sportovní haly Šestajovice. Tam své síly změří s Chodovem a Bučisem.

Vinohradská sokolovna bude v sobotu dopoledne patřit ženám B a C. Na turnaji v dobře známém prostředí se oba týmy utkají s Královým Dvorem. Ten je sice momentálně přesně mezi nimi v tabulce, ztrácí ale jediný bod na druhou příčku za dosud neporaženým vinohradským B týmem. Vedle tohoto společného soupeře se pak B tým utká se Sokolem Kobylisy a céčko se svým protějškem z Bohemians.

Do Benešova si udělají výlet muži C, kteří po posledním turnaji ztrácí jediný bod na čelo tabulky. Utkají se s šestými Horoměřicemi, které za SKV zaostávají o čtyři body, a se sedmým VŠSK MFF Praha, jehož ztráta už je znatelnější. Vinohrady tak budou hájit pozici favoritů.

Po oba dny bude Rieger aréna hostit Benfiku. Ta si sem v sobotu v podvečer pozve barrandovský Future, který má nad domácím týmem dva body náskok. V posledním vzájemném střetu podlehla vinohradská rezerva svému soupeři o tři branky. V neděli potom na Vinohrady dorazí Sokol Kobylisy, s nímž se Benfika dělí o čtvrtou příčku. Jejich vzájemný zápas posledně rozhodly samostatné nájezdy ve prospěch SKV.

V neděli pak na domácím hřišti ve třech utkáních zazáří starší žákyně.

SOBOTA:

Muži B:
17:00 TJ SKV – SSK KSB Future Barrandov (TJ Sokol Vinohrady)

Muži C:
13:50 TJ SKV – TBC Horoměčice (ZŠ Jiráskova Benešov)
16:10 TJ SKV – VŠSK MFF Praha (ZŠ Jiráskova Benešov)

Ženy B:
12:20 TJ SKV – Viking TJ Sokol Kobylisy (TJ Sokol Vinohrady)
14:40 TJ SKV – T. B. C. Králův Dvůr (TJ Sokol Vinohrady)

Ženy C:
11:10 TJ SKV – T. B. C. Králův Dvůr (TJ Sokol Vinohrady)
15:50 TJ SKV – FbŠ Bohemians C (TJ Sokol Vinohrady)

Starší žáci:
9:00 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B (SH Šestajovice)
10:20 TJ SKV – FB Bučis Team (SH Šestajovice)
13:00 – 15:40 zápasy o umístění

NEDĚLE:

Muži B:
14:00 TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy (TJ Sokol Vinohrady)

Starší žákyně:
9:40 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (TJ Sokol Vinohrady)
12:20 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue (TJ Sokol Vinohrady)
13:00 – 15:00 zápasy o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.