Vinohrady po reprezentační pauze vyzvou Ostravu

11. 2. 2016

Muži A

2 minuty čtení

SKV v sobotu 13. února přívítá na domácím hřišti FBC Ostravu. Utkání 20. kola Tipsport superligy se uskuteční od 18 hodin.

Třítýdenní přestávka je pryč a znovu se roztáčí kola nejvyšší florbalové soutěže. Vinohrady se po reprezentační pauze představí na domácím hřišti v souboji s ostravským FBC. První vzájemný duel nedopadl pro svěřence Martina Hovořáka dobře. Ačkoliv utkání 3. kola neměli špatně rozehrané a dokonce vedli 2:1, nakonec museli skousnout porážku 3:11.

Ostrava se nachází na deváté příčce Superligy a ve zbylých třech kolech se ještě pokusí zabojovat o naději na play off. Tým vedený koučem Martinem Smetákem to ovšem bude mít hodně složité, jelikož na osmé Otrokovice ztrácí tři kola před koncem čtyři body.

To Vinohradští už na play off s jistotou nedosáhnou, mohou si však ještě vylepšit pozici pro vstup do play down. Na desáté Pardubice nacházející se o jednu příčku výše ztrácí sokolové čtyři body. Ve zbytku základní části je kromě Ostravy čeká ještě výjezd na hřiště posledního Litvínova a utkání s Chodovem, které se odehraje na neutrální půdě v Lounech.

20. kolo Tipsport superligy:

sobota 18:00 TJ SKV - FBC Bystrouň Group Ostrava (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.