Ladies čeká dvojzápas

10. 2. 2016

Ženy A

1 minuta čtení

Ženské áčko má před sebou dva víkendové zápasy. Nejprve se v pátek večer představí na Děkance, kde se střetne s Elite, v neděli pak na domácí půdě přivítá Olomouc.

Po dvoutýdenní přestávce se vrací na scénu nejvyšší soutěž žen. A ihned nabírá velké tempo. V pátek Ladies budou čelit pátému celku extraligy pražskému Elite. Derby se uskuteční na Děkance od 19:30. První vzájemný duel ovládly hráčky Elite, které na Vinohrad zvítězily těsně 2:1. Doufejme, že i tentokráte se dočkáme vyrovnané partie.

V neděli se pak svěřenkyně trenérů Doubka a Kytky představí divákům v domácí sokolovně. Od 16:30 zde odehrají zápas 20. kola s Olomoucí. A svému soupeři mají co vracet. Na Moravě totiž padly 0:8. Že však umějí Ladies na Olomouc vyzrát, dokázaly v loňské sezoně, kdy svého soka na domácí půdě zdolaly 4:3. Dorazte je tedy v jejich snaze podpořit! Vstupné činí 20,- Kč, permanentkáři mají vstup zdarma.

Víkendový program extraligy žen:

pátek 19:30 Elite Praha - TJ SKV (Děkanka)
neděle 16:30 TJ SKV - FBS Olomouc (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.