Shrnutí víkendu: Seniorské týmy válely!

9. 2. 2016

Klub

3 minuty čtení

Máme za sebou další hrací víkend. I přesto, že nejvyšší soutěže měly pauzu kvůli reprezentačním akcím, bylo ve vinohradské Rieger aréně na co koukat. Především v sobotu, kdy vinohradské celky uhájily domácí půdu a všechny body zůstaly na Vinohradech.

Jako první však na palubovku vyběhli starší žáci v Neratovicích. První zápas prohráli 0:3 s rezervou Chodova a ve druhém remizovali s Bučisem 3:3. V posledním zápase strži potvrdili platnost pořekadla - „Do třetice všeho dobrého“ – a v třetím zápase si smlsli na týmu Kutné Hory, který přehráli vysokým rozdílem 11:0.

Sobotní den patřil hlavně ženským týmům B a C. Béčko na domácí palubovce dokonce neobdrželo ani jeden gól a po výhrách nad Kobylisy 4:0 a Královým Dvorem 6:0 se mohlo radovat ze 100% zisku bodů. Ženy C se nenechaly zahanbit a své kolegyně z B týmu napodobily. Obě svá utkání taktéž dovedly do vítězného konce, a tak mohl být trenér Petr Jirges po zisku 12 bodů víc než spokojený.

Po ukončení turnaje žen následovalo derby Benfiky proti barrandovskému Future. Očekával se vyrovnaný souboj, jelikož mělo Future v tabulce těsný náskok na Vinohrady dva body. Navíc minulý vzájemný střet dopadl lépe pro Future. SKV pojalo odvetu ve velkém stylu a rozstřílelo Future vysokým rozdílem 17:4. Nedělní utkání proti dalšímu pražskému rivalovi však nedopadlo tak vesele. Benfika podlehla Kobylisům 4:9.

Posledním týmem, který se zapojil do bojů v sobotu, byli muži C, kteří si udělali výlet do Benešova. Vinohrady obhájily pozici favorita a v obou utkáních zvítězily. Muži C si připsali šest velmi důležitých bodů, které je posunují blíže k postupu do vyšší soutěže.

V neděli se na domácí hale představily starší žákyně. Těm se však příliš nedařilo a děvčata všechna svá utkání prohrála.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV – SSK KSB Future Barrandov 17:4

Muži C:
TJ SKV – TBC Horoměčice 8:1
TJ SKV – VŠSK MFF Praha 3:2

Ženy B:
TJ SKV – Viking TJ Sokol Kobylisy 4:0
TJ SKV – T. B. C. Králův Dvůr 6:0

Ženy C:
TJ SKV – T. B. C. Králův Dvůr 2:1
TJ SKV – FbŠ Bohemians C 3:1

Starší žáci:
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 0:3
TJ SKV – FB Bučis Team 3:3
TJ SKV - FBC Kutná Hora 11:0

NEDĚLE:

Muži B:
TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy 4:9

Starší žákyně:
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 1:9
TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 6:22
TJ SKV – FBC Texas DDM P6 5:8

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.