Víkendové menu: Do boje vyráží šest týmů!

16. 11. 2012

Klub

4 minuty čtení

Uplynul další týden a hráče SKV čeká další víkendová porce zápasů.

V sobotu se představí v hale na Kotlářce tým mužů B. Hráči kolem trenéra Vondry okupují první místo v tabulce třetí ligy mužů a v sobotním turnaji nepochybně budou chtít navázat na předešlé výkony a proti rezervám Orky Stará Boleslav a střešovického Tatranu budou chtít urvat plný počet bodů. Oba soupeři se zatím pohybují v poklidném středu tabulky a neočekává se od Vinohrad zaváhání.
 
Ženy A odehrají svůj turnaj taktéž v sobotu a to ve staré známé Stodole. Ženy čekají na dva těžké soupeře ze středu tabulky - na Panthery a Ovocné Báze FA Mladá Boleslav, kteří mají oba shodně devět bodů a tudíž ztrácí na první sokolský tým něžného pohlaví jeden jediný bod. Můžeme se tedy těšit na dva pěkné zápasy, ve kterých půjde o každý centimetr hrací plochy.
 
Nejdelší výlet (nepočítaje mužské áčko) si odbudou junioři, kteří ke svým zápasům odcestují až do Zruče nad Sázavou, kde svedou své bitvy s nevyzpytatelným soupeřem z Kutné Hory a velmi silným Benešovem. Junioři si ještě letos neodvezli z žádného turnaje plný počet bodů a proto se zatím nacházejí na pátém místě celkové tabulky. Tým kolem střelce Kožíška ale chce protrhnout šňůru špatných druhých zápasů a pokusit se urvat co největší počet cenných bodů.
 
Starší žáci odehrají hned dva turnaje, nejprve se představí A tým, který se bude rvát o postup do vyššího koše v sobotu v Kunraticích, kde se mu nejprve do cesty postaví týmy Startu 98 a Tatranu B. Podle výsledků z prvních dvou zápasů pak odehrají ještě poslední, který rozhodne o dalším putování týmu v soutěži. B tým starších žáků se představí v neděli v Čakovicích, kde se utkají s týmy z Berouna a Black Angels B. O jejich dalším působení také rozhodne třetí zápas, který sehrají podle výsledků prvních dvou.
 
Poslední a nejmladší kategorií Sokola, která bude hrát o tomto víkendu, jsou elévové. Kluci kolem střelce Procházky se pokusí postoupit do vyššího koše přes tým Davle a rezervní tým Bučis. Svoje zápasy odehrají v neděli v hale na Radlicích.
 
 

Sobota 17. 11. 2012:

Muži B:
13:30 TJ SKV - ASK Orka Stará Boleslav B (Kotlářka)
16:30 TJ SKV - Tatran Střešovice B-Boys (Kotlářka)
 
Junioři A:
11:30 TJ SKV - SKP Olympia Kutná Hora (Zruč nad Sázavou)
14:30 TJ SKV - SK Florbal Benešov (Zruč nad Sázavou)
 
Starší žáci A:
11:00 TJ SKV - FBC Start98 Kunratice (Kunratice)
12:20 TJ SKV - Tatran Střešovice B-Boys (Kunratice)
+ zápas o umístění
 
Ženy A:
10:30 TJ SKV - FbC Panthers (Tatran)
13:30 TJ SKV - Florbalová akademie Mladá Boleslav Ovocné báze (Tatran)
 

Neděle 18. 11. 2012:

Starší žáci B:
10:20 TJ SKV - Sport Eden Beroun (Čakovice)
11:40 TJ SKV - Black Angels B (Čakovice)
+ zápas o umístění
 
Elévové:
11:00 TJ SKV - FBK Davle (Radlice)
12:20 TJ SKV - FC Bučis B (Radlice)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.