Mimořádná Valná hromada florbalového oddílu

1. 3. 2016

Klub

2 minuty čtení

Ve středu 2. 3. proběhne mimořádná valná hromada našeho oddílu. Více informací včetně programu VH naleznete uvnitř článku.

Výbor florbalového oddílu TJ Sokol Praha – Královské Vinohrady svolává mimořádnou valnou hromadu (VH), která se uskuteční ve středu 2.3. od 18:00 ve V.I.P. salónku za hledištěm haly SKV Polská 1a, Praha 2.

Valné hromady se může zúčastnit jako delegát s hlasem rozhodujícím zletilý člen TJ Sokol Praha – Královské Vinohrady, který je organizován ve florbalovém oddílu a je členem florbalového oddílu. Ostatní členové nebo jejich zákonní zástupci s hlasem poradním.

Program valné hromady:

 1. zahájení
 2. volba předsedajícího VH
 3. volba mandátové a volební komise
 4. schválení programu VH
 5. přednesení návrhu na změnu volebního období
 6. diskuse
 7. hlasování o změně volebního období
 8. představení kandidátů do vedení FO na nádcházející volební období
 9. schválení volebního řádu
 10. volba vedení FO
 11. vyhlášení výsledků voleb
 12. závěr VH

 

Valná hromada se bude řídit dle platné Směrnice pro postup při konání valných hromad a voleb ve florbalovém oddíle TJ Sokol Praha – Královské Vinohrady.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.