Ladies vyzvou sedminásobného mistra

26. 2. 2016

Ženy A

2 minuty čtení

Ženské áčko čeká před play down těžký test. Ladies se totiž na domácí půdě střetnou se silným Herbadentem. Utkání se uskuteční v sobotu 27. února od 18 hodin ve vinohradské sokolovně.

Po třech výhrách v řadě, které stanovily klubový rekord v počtu získaných bodů v základní části extraligy, čeká Ladies soupeř z kategorie těch nejsilnějších. Herbadent z dosavadních 21 zápasů ztratil pouze dva, ve zbylých 19 zvítězil a ze všech celků extraligy má nejlepší útok - do sítí soupeřů nasázel už 190 branek.

První vzájemné utkání na Jižním Městě ovšem naznačilo, že i Vinohrady mohou díky soustředěnému výkony držet s favoritem krok. Po první třetině svítilo na časomíře skóre 0:0. Ve druhém dějství už se favorit probudil a vstřelil čtyři branky, ale i SKV dokázalo odpovědět trefami Čermákové a Tvrzníkové. Favorit tak definitivně rozhodl o osudu utkání až ve třetí části a nakonec vyhrál 10:2.

Vinohrady čeká ostrá zkouška před vstupem do boje o záchranu. Do něj půjdou Ladies z 11. příčky. Poslední Jičín už totiž pětibodovou ztrátu nedožene, naopak desátá Olomouc má na SKV čtyři body náskok. Přijďte děvčata v jejich snažení proti mistru České republiky z let 2007 až 2013 podpořit!

22. kolo extraligy žen:

sobota 18:00 TJ SKV - Herbadent Praha 11 SJM (Vinohrady)

Foto: Otakar Prášek

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.