Shrnutí víkendu: Muži C vládnou své tabulce, dorostenci slaví tři výhry

23. 2. 2016

Klub

3 minuty čtení

AKTUALIZOVÁNO Vinohrady mají za sebou další náročné kolo, které však především pro seniorské týmy dopadlo velmi dobře. V sedmi utkáních, do nichž během víkendu zasáhly vinohradské rezervy jak mužů, tak i žen, nepoznaly černožluté barvy SKV svého přemožitele.

Jediné ztráty se počítají na kontě žen B. V porovnání s dosavadním průběhem sezóny je ale jejich remíza s Panthers jen drobnou kosmetickou vadou na jejich bezchybném stoupání směrem k postupu do vyšší soutěže. Stále totiž nezaznamenaly jedinou porážku, a to je s téměř dvacetibodovým náskokem na druhou příčku činí pro tuto sezónu nepředstižitelnými.

Také ženám C se o víkendu dařilo. Po vydařených zápasech si připisují šest bodů. Perličkou pak je fakt, že na porážce Kralup se hattrickem podílela Magda Študentová, která měla původně holkám hlídat záda a především branku.

Muži B se bez mrknutí oka přehnali přes Kutnou Horu. Na jejím hřišti zvítězili vysoko 9:2. Nedělní zápas na půdě lídra tabulky byl kvůli nezpůsobilosti radlické nafukovačky odložen na čtvrtek. Benfika si v následné dohrávce poradila s Pantehrs s přehledem 5:2 a stala se tak prvním týmem v letošní sezoně, který dokázal tým z Radlic překonat.

Také Muži C byli tento víkend bezchybní. Poradili si nejen se čtvrtým Benešovem a s pohodlným náskokem pěti bodů vládnou své tabulce.

Z mládežnických týmů se jednoznačně nejlépe vyvedl víkend našim dorostencům. A to i přes to, že je k normálnímu přídělu dvou zápasů čekala ještě páteční dohrávka s týmem FBC Kralupy. Kluci si ale poradili se všemi soupeři včetně kobyliských Vikingů, kteří na ně shlíží z vyšší příčky tabulky, a připsaly si krásných devět bodů v pouhých třech dnech.

To dorostenci B a mladší žáci B měli o poznání smutnější víkend, přesto svým soupeřům statečně vzdorovali. Maldší žáci A zaznamenali jedno vítězství a ve zbylých zápasech padli vždy pouze o gól.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FBC Kutná Hora - TJ SKV 2:9
FbC Panthers - TJ SKV 2:5

Muži C:
TJ SKV – Lisboa 99 3:2
TJ SKV – SK Florbal Benešov B 7:2

Ženy B:
TJ SKV – FbC Panthers B 2:2
TJ SKV – FBC Žraloci Příbram 7:1

Ženy C:
TJ SKV- FBC Kralupy n/V 5:1
TJ SKV- Viking TJ Sokol Kobylisy 3:1

Dorostenci:
TJ SKV – FBC Kralupy n/V 5:3
TJ SKV – Viking TJ Sokol Kobylisy 5:0
TJ SKV – ACEMA Sparta Praha B 4:1

Dorostenci B:
TJ SKV – FbŠ Bohemians C 6:7
TJ SKV – FBC Žraloci Příbram 2:7

Mladší žáci A:
TJ SKV – FBC Říčany 3:2
TJ SKV – FBC Panthers 2:3
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 1:2

Mladší žáci B:
TJ SKV- Athletics Praha Zeleneč 3:6
TJ SKV-BLACK ANGELS 3 WHITE 2:17
TJ SKV – F. C. Vorms Praha 9:12

Foto: Ann Wrzecionko Photos

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.