Valná hromada zvolila nové vedení oddílu

7. 3. 2016

Klub

3 minuty čtení

Ve středu 2. března proběhla mimořádná valná hromada florbalového oddílu TJ Sokol Královské Vinohrady.

Mimořádná valná hromada, která proběhla v prostorách VIP salonku haly Sokola Vinohrady, rozhodla o dvou důležitých skutečnostech pro další činnost oddílu florbalu.

Změna volebního období Výboru FO

První změnou je změna volebního období vedení (Výboru) oddílu z dvouletého na tříleté. Jedná se o změnu z důvodu sladění délky volebního období s dalšími volbami v rámci hierarchie Sokola. Tato změna, jak pevně věříme, nám dovolí lépe se podílet (nejen) na činnosti celé vinohradské sokolské jednoty.

Nové vedení oddílu

Valná hromada dále zvolila nové vedení oddílu ve složení:

  • Luděk Pokorný
  • Libor Pokorný
  • Vilém Svoboda
  • Pavel Doubek
  • Dalibor Nigrin
  • Jiří Buchta
  • Michal Pazdera

 

Stávající šestičlenné vedení oddílu tak doplnil Michal Pazdera, který přebírá odpovědnost za velmi důležitou oblast - péči o partnery a sponzory oddílu. Michal se do SKV vrací po několika letech, a navazuje tak na své úspěšné hráčské a trenérské působení. Věříme, že jeho schopnost jednání, komunikace a orientace nejen v prostředí byznysu bude tím, co nám umožní dále posunout podmínky, ve kterých náš sport na Vinohradech můžeme provozovat.

Slovo vedení

Za nové vedení oddílu bychom chtěli poděkovat všem členům SKV za důvěru, kterou jste v nás vložili. Nesmírně si jí vážíme a budeme se snažit ji nezklamat.

Zároveň bychom rádi zopakovali, že jakákoliv zpětná vazba od kteréhokoliv člena je pro nás nesmírně cenná a důležitá. Nezdráhejte se nás kontaktovat, ať už přímo nebo prostřednictvím klubového sekretáře.

Uvědomujeme si, že nás i celé SKV čeká velké množství práce, jak krátkodobé tak dlouhodobé. Právě potvrzení, že členové mají zájem o dění v oddílu a o jeho budoucí směřování, je pro nás tou pravou motivací, abychom se do ní společně s odhodláním pustili.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.